Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane

Ana Sayfa Medya Tarafa alçak deyince ortalık karıştı

Tarafa alçak deyince ortalık karıştı

Giriş Tarihi: 18 Ekim 2010 Pazartesi 10:23
Tarafa alçak deyince ortalık karıştı

Kanaltürkün yüksek tansiyonlu programı Ters Cephede yaşanan tartışmaya Cumhuriyet yazarı Ümit Zilelinin çıldırdığı anlar damga vurdu.

Gazeteciler.comun haberine göre Taraf yazarı Rasim Ozan Kütahyalının Hürriyet yazarları Özdemir İnce ve Oktay Ekşiye dönük sert eleştirileri üzerine başlayan polemikte ekranı ateş bastı. Rasim Ozanın Hürriyet yazarılarını nefret suçları işlemekle itham etmesi üzerine araya giren Cumhuriyet yazarı Ümit Zileli açtı ağzını yumdu gözünü. Zileli, Rasim Ozanın iftira attığını söylerek siz alçaksınız dedi.

Zileli, ısrarla Rasim Ozan, Taraf gazetesi ve bazı liberal çevrelere hepiniz alçaksınız deyince stüdyoda gerginlik tavan yaptı. Rasim Ozan, Cumhuriyet yazarına bence de Ergenekon zihniyeti şerefsizdir, alçaktır, yalancı ve ahlaksızdır diye cevap verince tartışma karşılıklı atışmalara dönüştü.

Rasim Ozan ve Star yazarı Mustafa Akyolun itirazıyla karşılıklı sert suçlamalara dönüşen polemik programın moderatörü Sami Dadağlıoğluyu da zor durumda bıraktı. Dadağlıoğlunun müdahale ettiği tartışmada tarafları sakinleşmesi zaman alsa da program kaldığı yerden devam etti.

BU HABERCİLER TÜRKİYEYİ KUŞATTI
BU SİTE GERÇEKTEN BAĞIMLILIK YAPIYOR
BUGÜN VE HERGÜN DOYA DOYA SPOROKU
BU SORULARIN CEVABINI BİLİYOR MUSUNUZ? changeTarget(document.getElementById(news_content))
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

AA Türkiye Haberleri Yayın Yönetmeni Öymez: Dünyanın her tarafına ulaşmak istiyoruz

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com