Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Eğitim Tapularını Vali Güvenç’ten Aldılar

Tapularını Vali Güvenç’ten Aldılar

Ticaret Borsası’nın yeni yapılacak hizmet binasının yerinin tapusu Şanlıurfa Valisi Celalettin Güvenç, Borsa Başkanı Mehmet Kaya’ya verdi.

Giriş Tarihi: 1 Mart 2012 Perşembe 16:02
Tapularını Vali Güvenç’ten Aldılar
Şanlıurfa Valisi Celalettin Güvenç’in makamında düzenlenen tapu teslim törenine katılan Ticaret Borsası Başkanı Mehmet Kaya ve yönetim kurulu üyeleri ile İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Uğur Büyükhatipoğlu katıldı.

Şanlıurfa Valisi Celalettin Güvenç, STK’lara ve meslek odalarına verdikleri öneme değinerek şunları söyledi: “Bu bağlamda göreve başladıktan sonra değerli borsa başkanımız Özel idarenin mülkiyetinde olan arsaya bir borsa binası yapmak istediklerini bu konuda kendisine destek verilmesini arzu etti. Gerekli görüşmeleri yaptık ve bugün bunu neticelendirdik borsa başkanımız da inşallah en kısa zamanda oraya bir temel atarak Şanlıurfa’ya yakışır bir borsa hizmet binasını borsaya hediye edecek. Yönetim kurulu üyelerini başkanın şahsında kutluyorum, şimdiye kadar yaptıkları hizmetler içinde teşekkür ediyorum.”

Ticaret Borsası Başkanı Mehmet Kaya ise, Vali Güvenç’in göreve başlamasının ardından hizmet birasına ihtiyaç duyduklarını kendisine aktardıklarını anlatarak, “Sanayici ve tüccarcımıza hizmet etmek için bize fiziki olarak borsa binasının, toplantı salonlarının, diğer salonlarımızın eksikliklerinden bahsettik. Üç yıldır bununla ilgili çalışma yapıyorduk. Çözülemez gibi bir türlü başarıya varamıyorduk. Sayın valimize bunu izah ettim. Şahsına burada yönetim kurulu ve borsam adına teşekkür ediyorum. Çok hassas bir konuydu günü birlik gibi sayın valimiz kendi binasını yapıyormuş gibi o kadar çaba sarf etti ki çok hızlı bir şekilde bize bu yerle ilgili arsayı tahsis ettiler. Biz de sayın valimize hizmet edeceğimize söz verdik bir ay içersinde de inşallah temelimizi atacağız.  Sözümüzde duracağız sayın valimizin her zaman desteklerini bekleyeceğiz” dedi.

Arsası Vali Güvenç’in girişimleri ile İl Özel İdaresi’nden Ticaret Borsası adına devredilen ve Şanlıurfaspor tesisleri yanında yapılacak olan Ticaret Borsasının yeni hizmet binasının temeli önümüzdeki günlerde atılacak.
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Urfa’da YGS Sınavına Girecek Öğrencilere Destek

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com