Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
http://www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Tapucu yeniden Başkan seçildi

Tapucu yeniden Başkan seçildi

Giriş Tarihi: 10 Ocak 2011 Pazartesi 21:12
Tapucu yeniden Başkan seçildi

Şanlıurfa İli Ceylanpınar İlçesi Yardımlaşma Dayanışma ve Kültür Derneğinin 9. Dönem Genel Kurulu'nda Mehmet Tapucu yeniden başkanlığa seçildi.

Şanlıurfa İli Ceylanpınar İlçesi Yardımlaşma Dayanışma ve Kültür Derneğinin 9. Dönem Genel Kurulu dernek merkezinde Şanlıurfa İl ve İlçe Dernek Başkanlarının katılımı ile gerçekleştirildi. Dernek Başkanı Mehmet Tapucu, genel kurulun açılışında yaptığı konuşmada, Ceylanpınar Derneği’nin çalışmalarından kısaca bahsederek ileriye dönük yeni projelerini anlattı.
Tapucu, dernek binasının alınmasını tekrar gündeme getirerek, başta merhum Marev Genel Başkanı Av. İbrahim Özlen olmak üzere İş adamları Hıdır Özlen, Muzaffer Özlen, Şeyhmus Özlen ve Veysi Özlen olmak üzere tüm Özlenler ailesine bir defa daha Şanlıurfalılar adına, Ceylanpınarlılar adına ve yönetim kurulu adına teşekkürlerini ifade etti. Genel Kurul Divan Başkanlığına Av. Mustafa Özbek, Divan Başkan Yardımcılığı’na İdris Kayaner, Divan yazmanlığına da Hülya Tapucu getirildi. Yapılan seçimler neticesinde Mehmet Tapucu yeniden çoğunlukla tekrar Başkanlığa seçildi. Dilek ve temennilerden sonra Dernek Başkanı Mehmet Tapucu Genel Kurul’a katılanlara teşekkür ederek Genel kurulun Ceylanpınarlılara hayırlı ve uğurlu olmasını diledi.
Yönetim Kurulu şu isimlerden oluştu: Mehmet Tapucu (Başkan), Şeyhmus Özlen (2.Başkan), Hülya Tapucu (Sekreter), Pınar Şavlı (Muhasip), Av. Mustafa Özbek (Üye), Aziz Akça (Üye), Hülya Kurt (Üye).
Denetleme Kurulu: Ufuk Akın (Başkan), Ahmet Yıldırım (Sekreter), Murat Ayaz (Üye)

 

Kaynak : HaberGAP

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com