Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Gündem TANRIYA ŞİKAYET!!!

TANRIYA ŞİKAYET!!!

Giriş Tarihi: 27 Eylül 2011 Salı 13:18
TANRIYA ŞİKAYET!!!

Bir okuyucu tarafından Mustafa Akyol’un "Laiklik Müslümanın nesine lazım" baslikli yazisina yazdigi yorum:

İlnginç ve bir o kadar da anlamlı ve samimi ifadeler içeren yoruma müdahale etmeden/düzeltmeden olduğu gibi yayınlıyoruz.

"-TANRIYA ŞİKAYET- bu sabah diğergam kullarından mustafa akyol ikaz etti de uyandım. der ki: senin dinin mükemmelmiş ama onu anlayanların ’’ hepsi ’’ eksik ve kusurluymuş. kendisi buna dahil mi değil mi bilemem. inanmıyorsa ne mutlu ona, demek ki seni doğru anlıyor. ol inananların eksikliği sebebiyle, devletimiz amerika laikliğini örnek alıp, cümle dinlere, mezheplere, ve meşreplere tarafsız kalırsa, sen de, biz de nasiplenirmişiz bu kıyaktan. bu hüküm ilkin bana da hoş geldi, sana yalan söyleyecek değilim ya. laf aramızda ben ve tanıdığım birçok kuluna zaten daral gelmeye başlamıştı şu yolladığın dinden, aynen beni isrilliler gibi.şayet sende kulun akyol’ un tarafındaysan; beni ve tanıdıklarımı yarlığa ey göklerin, yerin ve ikisi arasındakilerin tek sahibi uluların ulusu tanrım, sormadan edemeyeceğim:madem hepimizi eksik anlayışlı, kusurlu kavrayışlı yarattın; o zaman ne diye bize mükemmel, anlayışımızla orantısız din gönderip, tavşana kaç tazıya tut dedin? nolaydı bize de şöle light bi din yollayaydın da, anlayıp kavrasaydık. hem kul akyol yorulmazdı, hem de elin amerikasına tenezzül etmemiş olurduk. en iyi sen biliyorsun, yıllardır amerika’ ya küfrettik, sonunda yine onun kucağına oturtuluyoruz. acayip koyuyor bu durum bize, kafamız karıştı, midemiz bulandı güzeller güzeli rabbicim yaw! senden ricam şu: ya şu abdin mustafayı sustur, ya beni. ya anlayış eksiğimizi kudretinle gider, dinini doğru anlayalım, gavurlara el açmayalım. yahut ta bazı isteklerinden feragat edip abdin mustafa’ ya uy; böylelikle biz de hafiften laikleşip, hafifleyelim, ferahlayalım. hüküm elbette senindir! bize her yol uyar. böyle bekri refik gibi laübali konuştuğuma bakma! biliyorsun seni gizli gizli çok severim. en derin tazimim yalnızca sanadır yüceler yücesi tanrım!"

MUSTAFA AKYOLUN YAZISINI OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ:

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Süleymaniye mahallesi’nin trafik çilesi devam ediyor

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com