Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane

Ana Sayfa Türkiye Taksim'de TÜRK-İŞ Başkanı'na saldırdılar VİDEO

Taksim'de TÜRK-İŞ Başkanı'na saldırdılar VİDEO

Giriş Tarihi: 1 Mayıs 2010 Cumartesi 16:59
Taksim'de TÜRK-İŞ Başkanı'na saldırdılar VİDEO

TÜRK-İŞ Başkanı Kumlu, çıkan arbede nedeniyle AKM'ye götürüldü

Defalarca konuşmayı deneyen fakat sesini duyuramayan Türk-İş Başkanı Mustafa Kumlu, apar topar kürsüden inerek Atatürk Kültür Merkezi (AKM) içine götürüldü. Arbede sırasında Sağlık-Sen Genel Başkanı Mahmut Kaçar da kolundan yaralandı. 

Sendika başkanlarının, işçilere seslenmesi için hazırlanan kürsüde gerginlik yaşandı. Kürsüye çıkan Türk-İş Başkanı Mustafa Kumlu, kalabalık gruba seslenmek istedi. Defalarca konuşmayı deneyen fakat sesini duyuramayan Türk-İş Başkanı Kumlu, bu sırada yaşanan arbede üzerine sendika görevlileri tarafından apar topar kürsüden indirildi. Kumlu, sendika görevlileri tarafından Atatürk Kültür Merkezi (AKM) içine alınmak istendiği sırada, yoğunluk nedeniyle merkezin giriş kapısı kırıldı. 

Öte yandan, arbede sırasında Sağlık-Sen Genel Başkanı Mahmut Kaçar da kolundan yaralandı. Kaçar'a gerekli müdahale, olay yerindeki ambulansta yapıldı. Bu sırada Halkevleri adı altında toplanan bir grup, Kaçar'ı ambulansa götürmek için çabalayan sendikacıları protesto etti.

TÜRK-İŞ Başkanı'na saldırdılar

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com