Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Sağlık Tabipler odası sekreteri Dursun Çadırcı'dan kadınlar günü mesajı

Tabipler odası sekreteri Dursun Çadırcı'dan kadınlar günü mesajı

Şanlıurfa Tabip Odası Kadın Kolları Başkanı Uz. Dr. Dursun Çadırcı’dan kadınlar günü mesajı; “Dünden bu güne toplumsal hayatın odağında yer alan, her türlü zor şartlara katlanan, aile yapısının temel unsuru olan kadınlarımız daima sevginin, fedakarlığın ve özverinin kaynağı olmuştur, olmaya devam edecektir.

Giriş Tarihi: 8 Mart 2013 Cuma 21:20
Tabipler odası sekreteri Dursun Çadırcı'dan kadınlar günü mesajı

Hemen yanı başımızda komşumuz da yaşanan savaş dolayısıyla ne yazık ki şiddetin en acısını yaşayan kadınlar ve çocuklar hayatını kaybetmekte, savaşın, açlığın, yoksulluğun çaresizliğini en acı şekilde hissetmektedir.

Kadına şiddetin ve Hekime şiddetin maalesef hala çok konuşulduğu günümüzde çözüm noktasında yine kadına çok iş düştüğü inancındayım.

Dünya üstünde hiçbir kadına yakışmayan gözyaşlarının dinmesi temennisi ile 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü en içten dileklerimle kutlar, başta hekimlerimiz olmak üzere tüm kadınlarımıza mutlu, huzurlu, başarılarla dolu bir hayat dilerim” dedi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com