Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Ekonomi ŞUTSO'ya atanan Kayyım 2016 Eylül ayı toplantısını yaptı

ŞUTSO'ya atanan Kayyım 2016 Eylül ayı toplantısını yaptı

ŞANLIURFA-Şanlıurfa Ticaret ve Sanayi Odası (ŞUTSO) Ağustos - Eylül Ayı birleşik Meclis Toplantısı gerçekleştirildi.

Giriş Tarihi: 8 Eylül 2016 Perşembe 12:00
ŞUTSO'ya atanan Kayyım 2016 Eylül ayı toplantısını yaptı

 

Ağustos - Eylül Ayı birleşik Meclis Toplantısı, Meclis Üyeleri bilgi aktarımı, önergeler, Temmuz - Ağustos 2016 ayları mizanının görüşülmesi, Temmuz - Ağustos 2016 ayları faaliyetleri, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin Kayyım Heyeti ataması hakkındaki yazısı ve Meclis Üyeleri arasından seçilecek Yönetim Kurulu Üyeleri hakkında bilgi aktarımı gündemiyle Meclis Başkan Vekili Mustafa Taş Başkanlığında ŞUTSO Meclis Toplantı Salonu’nda yapıldı.

Meclis Başkan Vekili Mustafa Taş, selamlama ve Oda Yönetimine atanan Kayyım Heyetine başarı dileklerini ilettiği bir açılış konuşması gerçekleştirdi. Meclis Başkan Vekili Mustafa Taş’ın açılış konuşmasının ardından Kayyım Heyeti Başkanı İsmail Demirkol, heyetin görevlerini, sürecin işleyişi ile yapılacak seçimlerin usul ve esasları hakkında detaylı bir konuşma gerçekleştirdi. Başkan Demirkol konuşmasında Meclis üyelerinin konuyla ilgili sorularını da cevaplandırarak süreçle ilgili tüm merak edilenleri üyelerle paylaştı. Kayyım Heyeti Başkanı İsmail Demirkol’un konuşması akabinde gündem maddeleri görüşüldü. Gündem maddelerinin görüşülmesi, oylanması ve Genel Sekreter Yardımcısı Vedat Tekatlı’nın, 2016 Temmuz - Ağustos ayı faaliyetlerinin sunumunu gerçekleştirmesinin ardından toplantı sona erdi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Şanlıurfa'da iş başvuru kuyruğu

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com