Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
http://www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Ekonomi ŞUTSO'dan iş adamlarına seminer

ŞUTSO'dan iş adamlarına seminer

Giriş Tarihi: 9 Nisan 2010 Cuma 21:34
ŞUTSO'dan iş adamlarına seminer

Şanlıurfa Ticaret ve Sanayi Odası Genel Sekreteri M.Emin Bayaslan ŞUTSO tarafından, Avrupa İşletmeler Ağı GAPSUN Projesi kapsamında, 10 Nisan 2010 Cumartesi günü saat 10.00–17.00 saatleri arasında "Şirket Kümelenmeleri" konulu bir KOBİ eğitim programı düzenleneceklerini bildirdi.

 KOBİ'lerin birlikte hareket edip ulusal ve uluslararası piyasalardaki rekabet yeteneklerini geliştirmeyi amaçladıklarını belirten ŞUTSO Genel sekreteri Emin Bayaslan, eğitim seminerine üyelerinin katılmasını beklediklerini dile getirdi.

Eğitim seminerinde katılımcılara kümelenmenin yanı sıra üretkenlik, yenilikçilik ve GAPSUN Konsorsiyum uygulamaları üzerine bilgiler sunulacağını bildiren ŞUTSO Genel sekreteri Bayaslan, Hollanda'dan Ücretsiz KOBİ Uzman Desteği Programı ile ilgili bilgilendirme yapılacaklarını ifade etti.

ŞUTSO Genel sekreteri Emin Bayaslan şirket yöneticilerine, KOBİ Yöneticileri ve sahiplerine Şirket Kümelemeleri konulu eğitim seminerinin içeriğinde OSB'ler, Kümelenme ve İhracat Konsorsiyumları, Bölgesel Kalkınma için Sanayi Politikası Ne olmalıdır?,        

 Kümelenme Yaklaşımı Nedir?,Kümelenme Nedir? Küme Aktörleri Kimlerdir? Nerelerde Oluşur?, 

Kümelenme ve Faydaları? ,Rekabet Avantajı İlişkisi, Üretkenlik ve Yenilikçilik,·        

 Kümeleme projelerinde kritik başarı faktörleri, Uygulama örnekleri, İhracatta Konsorsiyum Nedir? Konsorsiyum Uygulamalar, Sektörel Dış Ticaret Şirketlerinin yer alacağını sözlerine ekledi.

www.balikligol.com

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com