Advert
Advert
Advert

ŞUTSO'dan iş adamlarına seminer

ŞUTSO'dan iş adamlarına seminer
ŞUTSO'dan iş adamlarına seminer

Şanlıurfa Ticaret ve Sanayi Odası Genel Sekreteri M.Emin Bayaslan ŞUTSO tarafından, Avrupa İşletmeler Ağı GAPSUN Projesi kapsamında, 10 Nisan 2010 Cumartesi günü saat 10.00–17.00 saatleri arasında "Şirket Kümelenmeleri" konulu bir KOBİ eğitim programı düzenleneceklerini bildirdi.

 KOBİ'lerin birlikte hareket edip ulusal ve uluslararası piyasalardaki rekabet yeteneklerini geliştirmeyi amaçladıklarını belirten ŞUTSO Genel sekreteri Emin Bayaslan, eğitim seminerine üyelerinin katılmasını beklediklerini dile getirdi.

Eğitim seminerinde katılımcılara kümelenmenin yanı sıra üretkenlik, yenilikçilik ve GAPSUN Konsorsiyum uygulamaları üzerine bilgiler sunulacağını bildiren ŞUTSO Genel sekreteri Bayaslan, Hollanda'dan Ücretsiz KOBİ Uzman Desteği Programı ile ilgili bilgilendirme yapılacaklarını ifade etti.

ŞUTSO Genel sekreteri Emin Bayaslan şirket yöneticilerine, KOBİ Yöneticileri ve sahiplerine Şirket Kümelemeleri konulu eğitim seminerinin içeriğinde OSB'ler, Kümelenme ve İhracat Konsorsiyumları, Bölgesel Kalkınma için Sanayi Politikası Ne olmalıdır?,        

 Kümelenme Yaklaşımı Nedir?,Kümelenme Nedir? Küme Aktörleri Kimlerdir? Nerelerde Oluşur?, 

Kümelenme ve Faydaları? ,Rekabet Avantajı İlişkisi, Üretkenlik ve Yenilikçilik,·        

 Kümeleme projelerinde kritik başarı faktörleri, Uygulama örnekleri, İhracatta Konsorsiyum Nedir? Konsorsiyum Uygulamalar, Sektörel Dış Ticaret Şirketlerinin yer alacağını sözlerine ekledi.

www.balikligol.com

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Türkiye'nin yeni ordusu kuruldu! İmzalar atıldı!
Türkiye'nin yeni ordusu kuruldu! İmzalar atıldı!
Tarım Bakanlığından ucuz et için yeni hamle
Tarım Bakanlığından ucuz et için yeni hamle