Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Ekonomi ŞUTSO "Torba Yasası" Brifingi verdi

ŞUTSO "Torba Yasası" Brifingi verdi

Giriş Tarihi: 24 Mart 2011 Perşembe 12:51
ŞUTSO

Şanlıurfa Ticaret ve Sanayi Odası tarafından, Torba yasa ile ilgili üyeleri bilgilendirmek üzere, SGK Şanlıurfa İl Müdürü Nurettin Nacar ve Şanlıurfa Vergi Dairesi Başkanı Cuma Sağlam'ın da katıldığı bilgilendirme toplantısı yapıldı.

 

Kamuoyunda "Torba Yasa" olarak bilinen, 6111 sayılı "Bazı Kamu Alacaklarının Yapılandırılması ile Sosyal Sigortalar ve Genel Sağlık Sigortası Kanunu ve Diğer Bazı Kanun ve Kanun Hükmünde Kararnamelerde Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Tasarısı" hakkında üyelere ve davetlilere yeterli ve detaylı bilgi aktarılması için ŞUTSO toplantı salonunda bilgilendirme toplantısı düzenlendi.

 

ŞUTSO Başkanı E.Sabri Ertekin’in açılış konuşmasının ardından SGK Şanlıurfa İl Müdürü Nurettin Nacar Torba Yasa’nın SGK bölümü içerisindeki detay bilgileri paylaştığı bir sunum yaptı. Ardından Şanlıurfa Vergi Dairesi Başkanı Cuma Sağlam yasanın “Vergilendirme ve Vergi Cezaları” detaylarının bulunduğu bölüm ile ilgili bilgileri paylaştı.

 

Gerçekleşen toplantıya, SGK Şanlıurfa İl Müdürü Nurettin Nacar ve Şanlıurfa Vergi Dairesi Başkanı Cuma Sağlam, ŞUTSO Başkanı E.Sabri Ertekin, ŞUTSO Yön.Kur. üyeleri ve davetliler katıldı.

www.balikligol.com

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Şanlıurfa'da iş başvuru kuyruğu

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com