Advert
Advert
Advert

ŞUTSO "Torba Yasası" Brifingi verdi

ŞUTSO
ŞUTSO

Şanlıurfa Ticaret ve Sanayi Odası tarafından, Torba yasa ile ilgili üyeleri bilgilendirmek üzere, SGK Şanlıurfa İl Müdürü Nurettin Nacar ve Şanlıurfa Vergi Dairesi Başkanı Cuma Sağlam'ın da katıldığı bilgilendirme toplantısı yapıldı.

 

Kamuoyunda "Torba Yasa" olarak bilinen, 6111 sayılı "Bazı Kamu Alacaklarının Yapılandırılması ile Sosyal Sigortalar ve Genel Sağlık Sigortası Kanunu ve Diğer Bazı Kanun ve Kanun Hükmünde Kararnamelerde Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Tasarısı" hakkında üyelere ve davetlilere yeterli ve detaylı bilgi aktarılması için ŞUTSO toplantı salonunda bilgilendirme toplantısı düzenlendi.

 

ŞUTSO Başkanı E.Sabri Ertekin’in açılış konuşmasının ardından SGK Şanlıurfa İl Müdürü Nurettin Nacar Torba Yasa’nın SGK bölümü içerisindeki detay bilgileri paylaştığı bir sunum yaptı. Ardından Şanlıurfa Vergi Dairesi Başkanı Cuma Sağlam yasanın “Vergilendirme ve Vergi Cezaları” detaylarının bulunduğu bölüm ile ilgili bilgileri paylaştı.

 

Gerçekleşen toplantıya, SGK Şanlıurfa İl Müdürü Nurettin Nacar ve Şanlıurfa Vergi Dairesi Başkanı Cuma Sağlam, ŞUTSO Başkanı E.Sabri Ertekin, ŞUTSO Yön.Kur. üyeleri ve davetliler katıldı.

www.balikligol.com

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Türkiye'nin yeni ordusu kuruldu! İmzalar atıldı!
Türkiye'nin yeni ordusu kuruldu! İmzalar atıldı!
Tarım Bakanlığından ucuz et için yeni hamle
Tarım Bakanlığından ucuz et için yeni hamle