Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Ekonomi ŞUTSO Seçimlerinde Tekstilcilerde Var!

ŞUTSO Seçimlerinde Tekstilcilerde Var!

Şanlıurfa Sanayi ve Ticaret Odası 1’inci grup tekstil ve hazır giyim sektöründeki seçimde bizlerde varız.

Giriş Tarihi: 29 Ocak 2013 Salı 16:01
ŞUTSO Seçimlerinde Tekstilcilerde Var!Şanlıurfa’nın Demokratik caddesinde Zahit Tekstil, Zahit Bebe, Ekol Giyim ve Tutku giyim yöneticileri Mikail Zahit ve Mustafa Oruç adındaki esnaflar ortak basın açıklaması yaparak Şanlıurfa Sanayi ve Ticaret Odası 1’inci grup tekstil ve hazır giyim sektöründe başkanlığa bizlerde adayız dediler.

Ortak basın açıklamasında bulunan Mikail Zahit ve Mustafa Oruç, ‘’ Bizler Zahit Tekstil, Zahit Bebe, Ekol Giyim ve Tutku Giyim olarak Şanlıurfa’da Tekstil Sektöründe Yıllardır hizmet vermekteyiz. Bizler Şanlıurfa odasının tekstil bölümü 1.grubundan adayız. Daha önce Tekstil grubuna gönderdiğimiz temsilcilerimizi yeterli bulmadığımızdan dolayı biz tekstilcileri iyi derecede temsil edilmediğimizin kanaatine vararak örneğin Organize Sanayisinde yerler bedava dağıtılırken yani sadece alt yapı bedeli ile dağıtılırken esnafımız hazır giyimcilerimiz, mağazacılarımız, kısaca tekstilcilerimiz bu konularla ilgili bilgilendirilmedik. Oysaki bu tür görevler sorumluluk gerektirir ve buralar yatma yeri, koltuk işgal yeri değildir. Bizlerde bu sorumluluk bilinci ile ve esnaflarımızdan gelen talepler üzerine Şanlıurfa Odası Tekstil 1’inci gruptan adayız. Seçimlerin ertelenme durumu var. Seçimler ertelense dahi bizler yine adayız.  Bu düşünce ile bütün esnafımıza buradan saygılarımızı sunuyoruz.  Ve sonucun Şanlıurfa şehrimize ve sektörlerimize hayırlar getirmesini temenni ediyorum.’’ Dediler.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Viranşehir'de Esnafın Veresiye şartları şaşırttı

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com