Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Ekonomi ŞUTSO seçimi 12 Mayıs'ta yapılacak

ŞUTSO seçimi 12 Mayıs'ta yapılacak

ŞUTSO Meslek Komiteleri ve Meclis Üyelikleri seçiminin 12 Mayıs 2013 Pazar günü yapılacağı kesinleşti. Başkanlık için yarışan Sabri Ertekin ve Sait Melik çalışmalarına hız verdi.

Giriş Tarihi: 7 Nisan 2013 Pazar 11:05
ŞUTSO seçimi 12 Mayıs'ta yapılacak

Şanlıurfa Ticaret ve Sanayi Odası (ŞUTSO) Meslek Komiteleri ve Meclis Üyelikleri seçiminin 12 Mayıs 2013 Pazar günü yapılacağı kesinleşti.

 

Yaklaşık 7 bin üyesi bulunan Şanlıurfa Ticaret ve Sanayi Odası 12 Mayıs 2013 tarihinde seçime gidecek. Daha önce Şubat ayında yapılması planlanan Oda’da seçimler 29 Ocak 2013 tarihli ve 28543 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanan 2013/4244 sayılı Bakanlar Kurulu Kararı uyarınca Mayıs 2013’e ertelenmişti. 2. Merkez İlçe Seçim Kurulu Başkanlığı’ndan gelen onay yazısıyla seçim tarihi kesinleşen ŞUTSO’da tüm hazırlıklar aralıksız sürüyor. Adil ve şeffaf bir seçim olması için tüm birimler özverili ve hassasiyetle gelen üye işlemlerini yürütüyor.

Konuyla ilgili bir açıklama yapan Genel Sekreter Faruk Yaşar “Şanlıurfa Ticaret ve Sanayi Odası Meslek Komiteleri ve Meclis Üyelikleri seçimi 12 Mayıs 2013 Pazar günü, Şanlıurfa Ticaret Meslek Lisesi ile Vatan İlköğretim Okulu'nda yapılacak. Seçim saat 09:00 da başlayacak ve 17: 00 ' de sona erecektir. Bu maksatla hazırlanan 29 adet meslek grubuna ait seçme ve seçilme hakkına haiz üyeleri gösterir seçmen listeleri önümüzdeki günlerde2. Merkez İlçe Seçim Kurulu Başkanlığı’ndan gelen onayın ardından Şanlıurfa Ticaret ve Sanayi Odası İlan panosunda askıya çıkarılacaktır. Üyelerin sağlıklı bilgi almaları için ŞUTSO’nun www.sutso.org.tr resmi internet sitesini ve basın organlarını takip etmeleri gerekmektedir. Ayrıca üyelerimiz her türlü sorular için tüm birimlerimize başvurulabilirler” dedi.

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Vali Tuna'dan Suriyelilere çağrı

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com