Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Ekonomi ŞUTSO, KOBİ’lere yönelik eğitimler düzenledi

ŞUTSO, KOBİ’lere yönelik eğitimler düzenledi

Şanlıurfa Ticaret ve Sanayi Odası‘nda (ŞUTSO) KOBİ’lere yönelik Marka Yönetimi, İmaj ve Reklam Eğitimi gerçekleştirildi

Giriş Tarihi: 8 Aralık 2015 Salı 09:46
ŞUTSO, KOBİ’lere yönelik eğitimler düzenledi

Şanlıurfa Ticaret ve Sanayi Odası‘nda (ŞUTSO) Uzman Eğitmenler, Funda Şen, Meltem Döner ve Muti Rumeli tarafından “Marka Yönetimi, Reklam ve İmaj Eğitimi” gerçekleştirildi. Karacadağ Kalkınma Ajansı 2015 Yılı Teknik Destek programı çerçevesinde "Marka Şehir Olma Yolunda Kurumsal Kapasitenin Artırılması" Projesi kapsamında Şanlıurfa’daki KOBİ’lere yönelik Marka Yönetimi, İmaj ve Reklam Eğitimi gerçekleştirildi.
Gerçekleştirilen eğitimde Uzman Eğitmenler, Funda Şen, Meltem Döner ve Muti Rumeli, Firma marka gücü nasıl oluşur, Marka Yönetimi ve Pazarlama, Pazarlama İletişimi Yönetimi çalışma sistematiği, Pazarlama ve Pazar Analizleri, Hedef Kitle ve Tüketici analizleri, Marka ve İmaj Analizleri, Ürün ve Ürün Gruplama Analizleri, Ciro Analizleri, Pazarlama Stratejisi, Stratejik Planlama, Marka Yönetim Planı oluşturulması, Pazarlama Planı oluşturma, Yapılacak işlerin zamanlama planının hazırlanması ve Bütçe konularında katılımcılara önemli ve detay bilgiler verdi.
Özellikle ilimizin ihracatını geliştirmeye ve KOBİ’lere marka vizyonu kazandırmaya yönelik verilen bu eğitime katılanlara “Katılım Sertifikası” verildi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

TKDK Modern Hayvancılığa Öncülük ediyor

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com