Advert
Advert
Advert

ŞUTSO AİLESİ İFTAR YEMEĞİNDE BULUŞTU

ŞUTSO Hizmet Binasında gerçekleştirilen 2017 yılı Haziran Ayı Olağan Meclis Toplantısı’nın ardından ŞUTSO Kayyum Heyeti; Meclis Üyeleri, Komite Başkanları, Kadın ve Genç Girişimciler Kurulu Başkanları, ŞUTSO personeli ile birlikte Çulcuoğlu Restorant’da iftar yemeğine katıldı

ŞUTSO AİLESİ İFTAR YEMEĞİNDE BULUŞTU
ŞUTSO AİLESİ İFTAR YEMEĞİNDE BULUŞTU admin

ŞUTSO AİLESİ İFTAR YEMEĞİNDE BULUŞTU
Şanlıurfa Ticaret ve Sanayi Odası (ŞUTSO)Kayyum Heyeti, Meclis Üyeleri, Komite Başkanları, Kadın ve Genç Girişimciler Kurulu Başkanları ile ŞUTSO personeli iftar yemeğinde buluştu. 
ŞUTSO Hizmet Binasında gerçekleştirilen 2017 yılı Haziran Ayı Olağan Meclis Toplantısı’nın ardından ŞUTSO Kayyum Heyeti; Meclis Üyeleri, Komite Başkanları, Kadın ve Genç Girişimciler Kurulu Başkanları, ŞUTSO personeli ile birlikte Çulcuoğlu Restoran’da iftar yemeğine katıldı. Her yıl geleneksel olarak düzenlenen ve bu yıl da geniş katılımlı olarak gerçekleştirilen programa, ŞUTSO Kayyum Heyeti Başkanı İsmail Demirkol, Kayyum Heyeti Üyeleri Hasan Fehmi Hayırlı, Mehmet Emin Bayaslan, ŞUTSO Meclis Başkanı Mustafa Taş, Meclis Başkan Yardımcısı M.Reşat Karadeniz, Genel Sekreter Vekili Vedat Tekatlı ile Meclis Üyeleri, Komite Başkanları Kadın Girişimciler Kurulu Başkan Yardımcıları Filiz Balamir Dereli, Gurbet İz, Genç Girişimciler Kurulu Başkanı Halil Görgün ve ŞUTSO personeli katıldı.
Programda, ŞUTSO Meclis Başkanı Mustafa Taş birlik ve beraberlik mesajı verdiği bir konuşma gerçekleştirdi. Mustafa Taş konuşmasında şunları kaydetti: “Ramazan ayı birlik ve beraberlik ayıdır. Birlik, beraberlik ve kaynaşmayı arzu ettiğimiz bu yemek organizasyonunda Meclis Üyelerimiz, Komite Başkanlarımız ve personelimizle bir arada olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Emeği geçen herkesi kutluyor, iftar davetimize icabet eden bütün arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum” dedi.
ŞUTSO Kayyum Heyeti Başkanı İsmail Demirkol ise, yaptığı konuşmada “Birlik ve beraberlik duygularının ön plana çıktığı Ramazan ayında gelenekselleştirdiğimiz iftar yemeğinde ŞUTSO ailesi olarak bir araya gelmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Umuyoruz ki Ramazan Ayı, ilimiz, bölgemiz, ülkemiz ve Âlemi İslam için hayırlara vesile olur” dedi.

 

Çulcuoğlu Restorant ŞUTSO AİLESİ ŞUTSO
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sıra ASELSAN’da mı?
Sıra ASELSAN’da mı?
Profesör dolandırıcılara 1 milyon lira kaptırdı
Profesör dolandırıcılara 1 milyon lira kaptırdı