Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Ekonomi ŞUTSO “a seviye oda” oldu

ŞUTSO “a seviye oda” oldu

ŞUTSO Yönetim Kurulu Başkanı E. Sabri Ertekin, Yönetim Kurulu Üyesi Cumali Güneş, Genel Sekreter Faruk Yaşar ile Akreditasyon Sorumlusu Nesrin Karakaş Ankara TOBB İkiz Kuleler’de düzenlenen ödül törenine katıldı ve akreditasyon sertifikasını aldı.

Giriş Tarihi: 6 Şubat 2016 Cumartesi 10:01
ŞUTSO “a seviye oda” oldu

TOBB tarafından Oda Sistemlerinin iş dünyası nezdindeki saygınlığının artırılmasını, Odalarda sunulan hizmet türlerinin genişletilmesini, hizmet kalitesinin iyileştirilmesini ve Türk Oda Sisteminin Avrupa Oda Sistemine uyumunun sağlanmasını amaçlayan Akreditasyon Sistemi denetimleri kapsamında, akredite olan ve belgelerini yenileyen Oda ve Borsalara sertifikaları, düzenlenen 11. Dönem Akreditasyon Sertifika Töreniyle verildi.
ŞUTSO “A Seviye Oda” Sertifikasını Aldı
Şanlıurfa Ticaret ve Sanayi Odası (ŞUTSO) geçtiğimiz Kasım ayında TOBB Akreditasyon Sistemi Denetimi’ni başarıyla geçmiş ve “A Seviye Oda” unvanını alarak büyük bir başarıya imza atmıştı. Bu başarıda büyük pay sahibi olan Yönetim Kurulu Başkanı E. Sabri Ertekin, ŞUTSO’nun A Seviye Oda Sertifikasını, Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci ile TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nun elinden alarak Şanlıurfa’nın gururu oldu.
Göreve geldiği günden bu yana vizyoner ve özverili çalışmalarıyla Şanlıurfa Ticaret ve Sanayi Odası’na kurumsal ve şeffaf yönetim anlayışını kazandıran Yönetim Kurulu Başkanı E. Sabri Ertekin, konuyla ilgili yaptığı değerlendirmede Şanlıurfa’nın hak ettiği yere gelmesi için oda olarak çalışmalarına devam edeceklerini söyledi. Başkan Ertekin “ŞUTSO, Türk Loydu tarafından gerçekleştirilen denetim neticesinde Akreditasyon Sisteminin gerekliliklerini başarıyla yerine getirdiğini ve üyelerine sunmuş olduğu hizmet kalitesini en üst seviyede sürdürdüğünü tescil ettirmiş oldu. Göreve geldiğimiz günden itibaren Odamızın sunmuş olduğu hizmet kalitesini ve çeşitliliğini artırmak, hizmet standardımızı gün geçtikçe daha da ileriye taşımak için gayretle çalışıyoruz. Bu çalışmamızın karşılığında da A Seviye Oda sertifikasını aldık. Almış olduğumuz belgenin üyelerimize hayırlı olmasını temenni eder, Akredite Oda olmanın gereklerini hiç aksatmadan yerine getiren ve belgenin alınmasında özverili çalışmalarıyla gayretlerini esirgemeyen Oda personelimize, Yönetim Kurulu ve Meclis Üyelerimize teşekkür ediyorum” dedi.

www.balikligol.com 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

TKDK Modern Hayvancılığa Öncülük ediyor

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com