Advert
Advert
Advert

ŞUTEM; Dergimizde referanduma dosya açtık

ŞUTEM (Şanlıurfa Tüm Emlakçılar Esnaf Odası) çıkardıkları "White (Ak, Beyaz) Emlak Yaşam Dergisinin ilk sayısında Emlak ve İnşaat sektörü ile ilgili dosyalar hazırlarken "Anayasa Değişikliği" paketine özel bir dosya ile değişecek maddelerin neler getireceğini yer ayırmış.

ŞUTEM; Dergimizde referanduma dosya açtık
ŞUTEM; Dergimizde referanduma dosya açtık

Şanlıurfa AK Parti İl Başkanı Av. Ahmet Düşünür'ü makamında ziyaret eden ŞUTEM Başkanı A. Gökhan Gökmen ve yönetim kurulu üyeleri, Başkan Düşünür'le referandum ile ilgili bir süre sohbet ettiler.

ŞUTEM Başkanı A. Gökhan Gökmen; Emlakçılara yönelik bir dergi çalışmamız var. İlk sayımızı Cuma günü saat 20; 30'da Akgöl Otelde mini bir tanıtım gecesi düzenleyerek tanıtacağız. Dergimizin ilk sayısı referandum öncesine denk geldiği için "Anayasa Değişikliği"nin bizlere neler katabileceği ile ilgili olarak özel bir dosya hazırladık. Bu çalışmayla anayasa değişikliği maddelerini doğru ve sade bir şekilde açıklamaya gayret ettik. Ayrıca bir anket çalışması yaptık. Anketimizde 242 oy "EVET" çıkarken 22 oy "HAYIR" şeklinde oldu. AK Parti İl Başkanını makamında ziyaret ederek hem dergimizin tanıtımı hem de gündeme dair gelişmeler hakkında sohbet ettik." dedi.

AK Parti İl Başkanı Av. Ahmet Düşünür; Sivil Toplum Kuruluşları referandum ile ilgili aktif çalışıyorlar. Çünkü bu değişiklik bir partini değişikliği değildir. Tüm Türkiye'yi ilgilendiren bir değişikliktir. Bakın Emlakçı kardeşlerimiz referandum ile ilgili kendi çalışmalarını yapmışlar. Herkes gücünün yettiğince çalışıyor. Türkiye değişiyor. Bu değişimi görmeyenler hayır diyor" dedi.

www.balikligol.com

Balıklıgöl Urfa Balıklıgöl Şanlıurfa Balıklıgöl Urfa Sanlıurfa Urfa Haber Sanlıurfa Haber Urfa Haberleri Sanlıurfa Haberleri ŞUTEM White Emlak Yaşam Dergisi ŞUTEM; Dergimizde referanduma dosya açtık
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sığınmacı Konusunda Dünyaya Seslendi: Sorumluluk alın
Sığınmacı Konusunda Dünyaya Seslendi: Sorumluluk alın
 Erdoğan'dan Avrupa'yı tedirgin eden hamle!
Erdoğan'dan Avrupa'yı tedirgin eden hamle!