Advert
Advert
Advert

ŞUTB'İN YENİ BİNASI HİZMET GİRDİ

Türkiye’deki Borsalar arasındaki önemini koruyan Şanlıurfa Ticaret Borsası, üyelerine yeni binasında hizmet vermeye başladı.

ŞUTB'İN YENİ BİNASI HİZMET GİRDİ
ŞUTB'İN YENİ BİNASI HİZMET GİRDİ


Üyelerine kaliteli hizmet sunmak için bütün imkanlarını seferber eden ve bu yöndeki çalışmalarını sürdüren Şanlıurfa Ticaret Borsası yaptırdığı 12 katlı yeni binasında üyelerine hizmet vermeye başladı.

Şanlıurfa Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Kaya, amaçlarının Şanlıurfa’ya ve üyelerine kaliteli  hizmet sunmak olduğunu kaydederek, yeni hizmet binasının tüm Şanlıurfa çiftçisine, tüccarına ve sanayicisine açık olduğunu aktardı.

Şanlıurfa Ticaret Borsası’nın işlem hacmi yönünden Türkiye’deki borsalar arasında ilk sıralarda yer aldığını belirten Başkan Kaya; " Yeni hizmet binamızda üyelerimize hizmet vermeye başladık. Son teknolojik sistemlerele donatılmış akıllı binamızın açılışını önümüzdeki günlerde  İnşaat çalışmalarının büyük bir kısmı tamamlanmış olan Hububat Lisanslı ve Pamuk Lisanslı Depo Projelerimiz ile büyük bir katılımla gerçekleştirmeyi planlıyoruz.  Şanlıurfalı çiftçilerimiz, sanayicilerimiz ve tüccarlarımız istedikleri zaman toplantı salonlarımızı kullanabilirler. Zaten buradaki amacımız üyelerimize ve Şanlıurfamıza hizmet etmektir. Yeni hizmet binamızın yapımında emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.” diye konuştu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İstanbul'da Urfa sıra gecesi yaptılar!
İstanbul'da Urfa sıra gecesi yaptılar!
Erdoğan: Mesele şahsım değil hedef Türkiye'dir!
Erdoğan: Mesele şahsım değil hedef Türkiye'dir!