Advert
Advert
Advert

ŞUTB YÖREX’İN GÖZDESİ OLDU

Antalya Ticaret Borsası öncülüğünde TOBB’un desteğiyle organize edilen Yörex Fuarı’nda, Şanlıurfa Ticaret Borsası’nın standı oldukça yoğun ilgi gördü.

ŞUTB YÖREX’İN GÖZDESİ OLDU
ŞUTB YÖREX’İN GÖZDESİ OLDU

Ülke genelinden 68 ilden 101 oda ve borsa, 11 kalkınma ajansı, 52 kurum, 224 firmanın yanı sıra Basın İlan Kurumunun da aralarında bulunduğu 388 katılımcının yer aldığı Antalya EXPO Center'daki Yörex Fuarı’nda; Şanlıurfa Ticaret Borsası’nın standı ziyaretçi akınına uğradı. 

Urfa Sadeyağı, Urfa Peyniri, Çiğköfte, Urfa isotu, nar ekişisi, meyan balı ve Urfa Fıstığı’nın sergilendiği Şanlıurfa Ticaret Borsası standında; ziyaretçilere mırra ve çiğköfte ikram edildi. 

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’yla birlikte standı ziyaret eden, Oda ve Borsa Başkanları ürünler hakkında da bilgi aldı. 

Standı ziyaret eden TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu ve beraberindeki Oda Borsa Başkanlarını, Şanlıurfa Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Kaya, Başkan Yardımcıları Cemal Yıldız, İsmail Bereket, Yönetim Kurulu Mühasip Üyesi Temir Kurt ve Meclis üyeleri karşıladı.

 Hisarcıklıoğlu ve beraberindekilere, çiğköfte ve mırra ikram edildi. Ziyaretçilere, Şanlıurfa Ticaret Borsası tarafından hazırlanan yöresel ürünlerin yer aldığı paketler hediye edildi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sıra ASELSAN’da mı?
Sıra ASELSAN’da mı?
Profesör dolandırıcılara 1 milyon lira kaptırdı
Profesör dolandırıcılara 1 milyon lira kaptırdı