Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Ekonomi SUTB 5 YILDIZLI BORSA OLACAK

SUTB 5 YILDIZLI BORSA OLACAK

Giriş Tarihi: 12 Mayıs 2014 Pazartesi 20:29
SUTB 5 YILDIZLI BORSA OLACAK


Üyelerine kaliteli hizmet sunmayı hedef edinen ve bu yöndeki çalışmalarında tüm imkanlarını seferber eden Şanlıurfa Ticaret Borsası 5 yıldızlı borsa olma yolunda ilerliyor.

Türkiye’deki borsalar arasındaki önemini koruyan ve işlem hacmi yönünden Türkiye’deki borsalar arasında ilk sıralarda yer alan Şanlıurfa Ticaret Borsası’nın 10. Dönem akreditasyon başvurusu Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği tarafından kabul edildi.

Bununla ilgili;  Şanlıurfa Ticaret Borsası’na geliştirme ziyareti gerçekleştiren Akreditasyon Kurulu Genel Sekreteri Volkan Tufan ve Türk Loydu Vakfı Endüstri ve Belgelendirme Bölümü Sistem Belgelendirme Birimi Baş Denetçisi Fatma Yiğit,  Ticaret Borsası’nın çalışmalarını yerinde denetleyerek çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği ve Akreditasyon Genel Kurulu tarafından gerçekleştirilen geliştirme ziyaretine Şanlıurfa Ticaret Borsası’nın Akreditasyon İzleme Komitesi Üyeleri olan; Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Kaya, Başkan Yardımcıları  Ali Çiçek,  Mehmet Emin Aydın, Meclis Üyesi Mahmut Koç, Genel Sekreter Mehmet Durmuş, Şanlıurfa Ticaret Borsası Akreditasyon Sorumlusu ve Kalite Yönetim Temsilcisi Mehmet Aslan, Akreditasyon Sorumlusu ve İnsan Kaynakları Birim Sorumlusu Ayşe Çadırcı Kandemir katıldı.

Şanlıurfa Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Kaya ise; akreditasyonun Türkiye’deki odalar ve borsalar için önemini anlattı. Şanlıurfa Ticaret Borsası olarak personellerin eğitimine oldukça önem verdiklerini vurgulayan Başkan Kaya, personellerini bundan sonra tüm eğitim seminerlerine göndereceklerini kaydetti.

Akreditasyon başvurusu kabul edilen Şanlıurfa Ticaret Borsası’nın projeleri hakkında da bilgiler veren Başkan Kaya, akredite olmuş oda ve borsaların Avrupa Birliği standartlarında üyelere hizmet verdiğini de belirtti.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Gap Zeytinciliğini Arap Emirliklerinde Tanıttılar

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com