Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
http://www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Ekonomi ŞUSKİ'ye Borcu Olanlara Müjde

ŞUSKİ'ye Borcu Olanlara Müjde

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi bünyesine hizmet veren ŞUSKİ Genel Müdürlüğü borcu olan abonelere yeniden yapılandırma imkanı sundu. Son başvuru ne zaman? ŞUSKİ'ye borcum var ne yapalım diyorsanız bu habere dikkat!

Giriş Tarihi: 1 Eylül 2016 Perşembe 09:37
ŞUSKİ'ye Borcu Olanlara Müjde

 

23/08/2016 tarih ve 29810 (Mükerrer) sayılı Resmi Gazete'de yayımlanan Bazı Alacakların Yeniden Yapılandırılmasına İlişkin 6736 Sayılı Kanun Genel Tebliğde ŞUSKİ Genel Müdürlüğüne borcu olan aboneler için Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılandırma cetveli çıkarıldı.

Bu kapsamda ŞUSKİ Genel Müdürlüğüne borcu olan aboneler 31 Ekim 2016 mesai bitimine kadar ŞUSKİ Genel Müdürlüğü Hizmet binası ve ŞUSKİ Vezneleri müracaat etmeleri veya Alo 153 Çağrı Merkezi aramaları yeterli olacaktır.

Abonelerin borçlarını yapılandırması takdirinde 36 ay 18 taksit imkanı da sağlanarak vatandaşların rahat bir şekilde borçlarını ödemesi sağlanacaktır.

YORUMLAR
  • yorum2016-09-17 13:04:54Ahmet Havale

    Başkanım yapmış ken bir iyilik bari geçikme faizlerini de silin tam olsun.

Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com