Advert
Advert
Advert

ŞUSKİ’nin kanalizasyon ve yağmursuyu hat döşeme çalışmaları

Şanlıurfa merkez ve kırsal ilçelerinin alt yapı sorununu büyük ölçüde çözen Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi ŞUSKİ Genel Müdürlüğü, Şanlıurfa genelinde kanalizasyon ve yağmursuyu hat döşeme çalışmalarını sürdürüyor.

ŞUSKİ’nin kanalizasyon ve yağmursuyu hat döşeme çalışmaları
ŞUSKİ’nin kanalizasyon ve yağmursuyu hat döşeme çalışmaları admin

 

Şanlıurfa genelinde kanalizasyon ve yağmur suyu hattı döşeme çalışmaları sürdüren ŞUSKİ Genel Müdürlüğü, 2017 yılının son altı ayında yapmış olduğu alt yapı hizmetlerinde 8 bin 157 metre yağmursuyu, 39 bin 644 metre kanalizasyon hat döşeme uygulaması gerçekleştirerek, hedeflediği sorunsuz bir alt yapı sorunsuz bir Şanlıurfa için kalıcı çözümler getiriyor.

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi ŞUSKİ Genel Müdürlüğü, hazırlanan projeler ve planlanmalar teknik personeller ile sahada titizlikle uygulanarak Şanlıurfa halkına hizmet etmek için yeni yerleşim alanlarının yanı sıra bir yandan da eskiyen ve deforme olan hatları yenileyerek alt yapıda eksiklikleri gideriyor. Ana arterler ve ara sokaklarda kanalizasyon ve yağmur suyu şebeke hatları döşenerek kent merkezi ve ilçelerde meydana gelebilecek olası su taşkınlarının önüne geçilecek. 

100 yıllık çözüm hedefiyle tüm araç, ekipman ve personelleri ile birlikte Şanlıurfa’nın tümüne eşit bir şekilde hizmet ederek alt yapıda kalıcı hizmetler sunan Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi ŞUSKİ Genel Müdürlüğü, Merkezde ve ilçelerde olmak üzere Atık su arıtma tesisleri açarak önemli projelere de imza atıyor.

ŞUSKİ urfa ŞUSKİ
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Türkiye'nin yeni ordusu kuruldu! İmzalar atıldı!
Türkiye'nin yeni ordusu kuruldu! İmzalar atıldı!
Tarım Bakanlığından ucuz et için yeni hamle
Tarım Bakanlığından ucuz et için yeni hamle