Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Siyaset ŞUSKİ'den açıklama geldi!

ŞUSKİ'den açıklama geldi!

Şanlıurfa Büyükşegir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İşleri Genel Müdürlüğü (ŞUSKİ) yeni genel müdür ile ilgili yazılı bir açıklama yapıldı.

Giriş Tarihi: 12 Ocak 2016 Salı 11:38
ŞUSKİ'den açıklama geldi!

ŞUSKİ basın açıklamasında şu bilgilere yer verdi:

ŞANLIURFA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SU VE KANALİZASYON İDARESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ BASIN AÇIKLAMASI 

BASINA VE KAMUOYUNA 

Şanliurfa Büyükşehir Belediyesi Başkanlığı Genel Sekreter yardımcısı iken; ŞUSKİ Şanliurfa Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü görevine atanan Genel Müdürümüz Mehmet Hamdi US Genel Müdürlüğümüzdeki görevine 12.01.2016 tarihi itibari ile başlamıştır. Kamuoyunun bilgisine saygılarımızla sunarız.

12.01.2016
ŞUSKİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ 

Mehmet Hamdi US Kimdir?

1973 yılında Şanlıurfa'da doğdu. İlköğretim, ortaöğretim ve lise eğitimlerini Şanlıurfa'da tamamladı. Lisans eğitimini Harran Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Ziraat Mühendisliği Bölümünde 1996 yılında mezun olarak tamamladı.

1998 ve 2001 yılları arasında T.C Ziraat Bankası Şanlıurfa ve Gaziantep şubelerinde mühendis olarak görev yaptı. Daha sonra 2001 yılında DSİ 15.Bölge müdürlüğüne geçiş yaparak mühendis, Başmühendis ve Şube müdürlüğü görevlerini 2014 yılına kadar çalıştı.

2014 - 2015 yılları arasında ise ŞUSKİ Genel Müdürlüğünde; Genel Müdür Yardımcısı, yönetim kurulu üyeliği ve bir süre Genel müdür vekilliği görevlerini yürüttü. 2015 yılının 4. ayından itibaren Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı görevinde çalıştı. Memurluk hayatı boyunca birçok mesleki eğitim ve kurslara katılan US, teşekkür, takdir, başarı ve üstün başarı belgeleriyle taltif edilmiştir. Evli ve 3 çocuk babası olan Hamdi US orta derecede İngilizce bilmektedir.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

EVET İçin Kapı Kapı Dolaşıyor

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com