Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Gündem ŞUSKİ Toplantısı yapıldı

ŞUSKİ Toplantısı yapıldı

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, ŞUSKİ Genel Müdürlüğü bünyesinde çalışan teknik personelle bir araya geldi.

Giriş Tarihi: 14 Ocak 2016 Perşembe 15:17
ŞUSKİ Toplantısı yapıldı

 

Büyükşehir Belediyesi Mehmet Akif İnan Konferans Salonunda gerçekleştirilen koordinasyon toplantısında Büyükşehir Belediyesinin vizyonunu anlatan Başkan Nihat Çiftçi, "Gece gündüz çalışarak Şanlıurfa'nın beklediği hizmet standardını yükseltmeliyiz" dedi.

Daha yaşanabilir bir Şanlıurfa için vatandaşlara hizmet edeceklerini belirten Başkan Nihat Çiftçi, "Şanlıurfa'nın Büyükşehir Belediyesi olmasıyla birlikte sorumlulukları da arttı. Vatandaşlarımızın arasında olarak hep beraber hizmet köprüsü oluşturacağız. En önemli unsurumuz disiplin ve planlı çalışmadır. Şanlıurfalı hemşerilerimiz hizmet etmek bize gurur veriyor. Gece gündüz çalışarak Şanlıurfa'nın beklediği hizmet standardını yükseltmeliyiz bunun bilincindeyiz. Allah bu hizmet yolunda bizlere güç versin" dedi.

KALİTELİ İÇME SUYU TEMİNİ İÇİN HEP BİRLİKTE ÇALIŞACAĞIZ

Büyükşehir Belediyesi ŞUSKİ Genel Müdürlüğü olarak temel ihtiyaç hizmeti verdiklerini söyleyen Başkan Nihat Çiftçi, "Şanlıurfa yüz ölçümü bakımından Türkiye'nin en büyük illeri arasında, merkez ve kırsal mahallede yaşayan insanlarımızın sorunlarını en asgariye indirmek için koordinasyonlu ve özverili bir şekilde çalışmalıyız. ŞUSKİ Genel Müdürlüğümüz olarak vatandaşlara kaliteli içme suyu temin etmek çalışmalar yapıyoruz. Ama bunlar yetmez, büyük bir özveriyle sorunların çoğunu ortadan kaldırmamız lazım" dedi.

Öte yandan gerçekleştirilen koordinasyon toplantısında Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi'ye Büyükşehir Belediyesi ŞUSKİ Genel Müdürlüğü görevine getirilen Mehmet Hamdi Us ve Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Vekili Abdülkadir Açar eşlik etti.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Şanlıurfa’da oto hırsızlık şebekesi yakalandı

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com