Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Gündem ŞUSKİ revizyona gidiyor

ŞUSKİ revizyona gidiyor

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi ŞUSKİ Genel Müdürlüğü o alanda revizyona gitme kararı aldı.

Giriş Tarihi: 26 Ağustos 2016 Cuma 12:02
ŞUSKİ revizyona gidiyor

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi ŞUSKİ Genel Müdürlüğü, vatandaşlara daha kaliteli ve hijyenik hizmet verebilmek amacıyla ilçelerde eskiyen içme suyu dalgıç ve Santrifüjlerde revizyona gidiyor.

Bu kapsamda bir yandan enerji tasarrufu sağlanırken bir yandan da vatandaşların sofralarına hijyenik bir şekilde su veriliyor. Başlatılan çalışmalar kapsamında Akçakale, Birecik, Ceylanpınar, Harran, Siverek ve Viranşehir ilçelerinde toplamda 41 adet tesisin iyileştirilmesini gerçekleştiren ekipler, yüzde 15 enerji tasarrufu sağlarken yüzde 30 verimlilik artışı sağladı.

ŞUSKİ Genel Müdürlüğü içme suyu bünyesinde bulunan eski verimliliği azalmış dalgıçlar ve santrifüjler Rehabilite çalışması ile toplam tüketilen elektrik enerjisinin de yaklaşık %15,7 ile ortalama ayda 101.586 TL yılda 1.219.036 TL tasarruf sağlanacak. Ayrıca verimli olan dalgıç ve santrifüjler ile sağlanan toplam su miktarı 1095 lt/sn den %30,1 oranında 330lt/sn artış ile 1425 lt/sn çıkarıldı.

Genel olarak toplamda enerji tasarrufu ve su artışı ile ayda 296.872 TL yılda ise 3.562.467 TL kazanç sağlanıyor. Tasarruf edilen gelirler vatandaşların hizmetinde kullanılmak üzere farklı çalışmalarda kullanıyor.

 

YORUMLAR
  • yorum2016-08-26 19:18:46Ahmet bilmez

    Verimliliği olmayan liyakatı olmayan fetö cü yöneticiler den revizyon başlarsa gerçekçi olur bu haberler göz boyama genelmüdür yardımcısı işçi bir daire başkanı işçı iki önemli teknik daire başkalarının birinin başkanı eski müstahdem diğeri teknisyen ve daha neler neler bunlardan revizyona başlasa daha gerçekçi olmaz mı

Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Şanlıurfa’da tefecilere operasyon: 10 kişi tutuklandı

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com