Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Dünya ŞUSKİ, İş araç sayısını artırdı

ŞUSKİ, İş araç sayısını artırdı

Vatandaşların taleplerini daha da etkin bir şekilde karşılayabilmek için planlama dahilinde araç parkını genişleten Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi, kendi öz kaynakları ile son olarak bünyesindeki Şanlıurfa Su ve Kanalizasyon Genel Müdürlüğü (ŞUSKİ) için 19 adet araç alımı yaptı.

Giriş Tarihi: 3 Ocak 2017 Salı 16:19
ŞUSKİ, İş araç sayısını artırdı

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi, bünyesinde bulunan ŞUSKİ Genel Müdürlüğü'nün çalışmaları için 11 adet kazıcı yükleyici, 6 adet traktör, 1 adet iş makinesi ve 1 adet forklift olmak üzere 19 araç ile 1 adet Jenaratör ve 2 adet de hidrolik kırıcı satın alarak makine parkını genişletti.

Mevcut makinelerinde periyodik bakımlarını düzenli olarak sürdüren ŞUSKİ ayrıca parkında yer alan 3 aracını da kendi imkanları ile revize ederken, vidanjörlerini ise bakım onarımdan geçirerek gereksiz harcamalardan kaçındı. 

 

BAŞKAN ÇİFTÇİ, ARAÇ PARKINI GEZDİ

Şehir merkezinde devam eden çalışmaları incelemesinin ardından ŞUSKİ'ye giderek araçları inceleyen Başkan Çiftçi, vatandaşın taleplerine daha da etkin ve hızlı bir şekilde ulaşabilmek için Büyükşehir Belediyesinin uygulamalarını sürdürdüğünü söyledi.

Araçlar hakkında bilgi alan Başkan Çiftçi, "ŞUSKİ Genel Müdürlüğünde, genel müdürümüz ve daire başkanlıklarımız ile birlikte 2017'nin hazırlığını yapıyoruz. En önemli hazırlık bir kere ekipman bazında araç, gereç ve makine olarak alana hazır olabilmektir. Dolayısıyla 2016 yılında almış olduğumuz karar gereği ŞUSKİ artık makine konusunda daha da güçlü hale getirildi. Halkımızdan gelen talepler noktasında ŞUSKİ gerek kendi ekipmanı ile gerekse personeli ile hızlı bir şekilde bu talepleri karşılayabilmelidir. Bunun için araç alımına karar verildi. Bu gün de alandayız ve yeni alınan araçları inceledik. Bu alımlarla birlikte inanıyorum ki daha da güçlü bir ŞUSKİ ortaya çıkacak. Bizim kadro olarak hedefimiz vatandaşa en hızlı ve en etkili şekilde ulaşmaktır. Yönetim kadrosu olarak adımlarımızı atıyoruz. Tüm alımlarımızı ŞUSKİ kendi öz kaynakları ile karşıladı. Rabbim kaza ve beladan korusun. Emeği geçen arkadaşlara teşekkür ediyorum" diye konuştu.

 www.balikligol.com 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Türkiye 4 Bin askerle hedefe kilitlendi

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com