Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Gündem ŞUSKİ Hizmet Kalitesini Artırmanın Yollarını araştırıyor

ŞUSKİ Hizmet Kalitesini Artırmanın Yollarını araştırıyor

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi ŞUSKİ Genel Müdürlüğü, hizmet kalitesini arttırmak adına vatandaşlar ve kurumlarla istişare toplantıları yaparak, 2016 - 2020 Stratejik Planını tamamladı.

Giriş Tarihi: 28 Mart 2016 Pazartesi 14:49
ŞUSKİ Hizmet Kalitesini Artırmanın Yollarını araştırıyor

 

Şanlıurfa'da hizmet kalitesini arttırmak için planlı ve programlı bir şekilde çalışmalarını sürdüren ŞUSKİ Genel Müdürlüğü, Şanlıurfa kent merkezinde ve ilçelerde bulunan Kamu kurum ve kuruluş temsilcileri, STK Temsilcileri, Mahalle Muhtarları ve Esnaf grupları ile “Strateji Geliştirme Toplantıları” düzenleyerek yapılacak olan çalışmalar hakkında her kesimin görüş ve önerilerini topladı.

2016 - 2020'de yapılacak olan proje ve hizmetlerin planlama çalışmalarıyla ilgili vatandaşlardan topladığı verilere göre misyon ve stratejisini belirleyen ŞUSKİ Genel Müdürlüğü, yapılacak vizyonel çalışmalar hakkında katılımcılarla karşılıklı görüş alışverişinde bulundu.

Öte yandan katılımcılar, Şanlıurfa'nın hizmet kalitesini yükseltecek olan 2016 - 2020 stratejik plan hazırlıkları sürecinde kendilerine verilen birlikte yönetim anlayışından dolayı Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi ŞUSKİ Genel Müdürlüğüne teşekkür ettiler.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Şehit Muhammet Fatih Safitürk'ün ismi Akçakale’de yaşayacak

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com