Advert
Advert
Advert

ŞUSKİ Çalışması Trafiği Felç Etti

ŞUSKİ Çalışması Trafiği Felç Etti
ŞUSKİ Çalışması Trafiği Felç Etti

 Akşam saatlerine kadar süren arıza, durma noktasına gelen trafik sürücülerini canından bezdirdi. Atatürk Bulvarı üzeri Vilayet kavşağında ŞUSKİ tarafından yapılan kazı çalışmaları nedeniyle çift yönlü cadde tek taraflı şeride düşürülmesi kentin trafiğini adeta felç etti.

 Sabah saatlerinden başlayıp akşam saatlerine kadar devam eden arıza giderme çalışmaları trafik sürücüleri ve yaya vatandaşları çileden çıkardı. Bazı araç sürücüleri ise yapılan çalışmaları objektiflerken tepkilerini dile getirerek " Urfa'yı bu hale getiren geçmiş yerel yöneticileri eleştiri topuna tuttular.

Patlayan su boruları yüzünden her defasında sürücülerin mağdur kaldığını dile getiren bazı sürücüler, bu tür sorunların artık yaşanmamasını isterken. Bazı toplu taşıma sürücüleri ise, "bıktık artık yollar bozuk olur biz sıkıntı yaşarız. Su patlar trafik felç olur biz sıkıntı yaşarız. Biz dakika ile çalışıyoruz. Trafik kapalı diye vatandaşlar, saatinde gidecekleri yerlere gidemeyince bize sitem ediyor. Hem biz hem de vatandaşlar mağdur edildi." Diyerek sitem etti.

KAZI ÇALIŞMASINDAN SARAYÖNÜ VE ASFALT CADDESİ ETKİLENDİ

Çalışma nedeniyle dün sabah saatlerinde Sarayönü ve Asfalt caddesinde trafik yoğunluğu yaşanırken, güzergâhta trafik adeta durma noktasına geldi. Saatler süren kazı çalışmaları nedeniyle sürücüleri çileden çıkardı.

HABER: CENGİZ CENGİZ / Sembol

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İstanbul'da Urfa sıra gecesi yaptılar!
İstanbul'da Urfa sıra gecesi yaptılar!
Erdoğan: Mesele şahsım değil hedef Türkiye'dir!
Erdoğan: Mesele şahsım değil hedef Türkiye'dir!