Advert
Advert
Advert

ŞUSKİ, Bayramda da Mesai Yaptı

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi bünyesindeki Şanlıurfa Su ve Kanalizasyon Genel Müdürlüğü (ŞUSKİ), bayramda 24 saat esaslı mesai yürüterek vatandaşların taleplerine anında çözüm bulmaya devam ediyor.

ŞUSKİ, Bayramda da Mesai Yaptı
ŞUSKİ, Bayramda da Mesai Yaptı admin

 

Şanlıurfa’da vatandaşların bayramlarını en iyi şekilde kutlamaları amacıyla tüm tedbirlerini alarak, 4 gün sürecek ücretsiz ulaşım, 24 saat Büyükşehir ALO 153 Çağrı Merkezi hizmeti ile bakım ve onarım çalışmalarına devam eden Büyükşehir Belediyesi, ŞUSKİ ekipleri ile de vatandaşların taleplerine anında karşılık veriyor.

Bayram süresi boyunca vatandaşların olası bir sorunla karşılaşmamaları için 24 saat kesintisiz hizmet veren ŞUSKİ, özellikle içme suyu arıtma merkezi ekibi, içme suyu arıza ekipleri ve kanal-bakım ile vidanjör ekipleri ile kendilerine iletilen bölgelere anında ulaşarak talepleri karşılıyor.

Kent merkezinin yanı sıra ilçelerde de hizmetlerine aralıksız devam eden ŞUSKİ ekipleri, Büyükşehir ALO 153 Çağrı merkezine iletilen talep ve istekler karşısında istenilen adreslere ulaşarak çalışmalarını sürdürüyor.

şuski bayramda mesai yaptı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şanlıurfa’da Öğretmenler Günü Kutlaması
Şanlıurfa’da Öğretmenler Günü Kutlaması
Başkan Çiftçi, İlkokul Öğretmeni İle Buluştu
Başkan Çiftçi, İlkokul Öğretmeni İle Buluştu