Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Gündem Suruç’taki olayların Müsebbibi Hocalar ve Öğretmenlerdir!

Suruç’taki olayların Müsebbibi Hocalar ve Öğretmenlerdir!

Suruç’taki Ceylanpınar’daki Tüm Yurttaki Olayların Müsebbibi Görevini Yapmayan Hocalar, Öğretmenler ve Kanaat Önderleridir.

Giriş Tarihi: 23 Temmuz 2015 Perşembe 11:11
Suruç’taki olayların Müsebbibi Hocalar ve Öğretmenlerdir!


Şanlıurfa Sebze ve Komisyoncuları (ŞASEMKOM) Demeği Başkanı Faruk Akbaş, artan terör olaylarının, toplumda artan balici tinerciler sebepleri maaşını aldığı halde görevini yapmayan hocalar olduğunu söyledi.
Suruç’taki Ceylanpınar’daki Tüm Yurttaki Olayların Müsebbibi; Görevini Yapmayan Hocalar, Öğretmenler ve Kanaat Önderleri olduğunu söyleyen Akbaş, Sebze Komisyoncuları sitesinde bulunan camide kadrolu hoca kadrolu müezzinimiz olduğu halde camiyi açan olmadığını söyledi.
 Akbaş sosyal medya hesabından duruma isyan etti: “Bu cemaat hal esnafı kadrolu hoca kadrolu müezzinimiz var ama camiye gelmedikleri ilgilenmediklerinden camiyi açan yok
Önceki hoca vazifesini yapmadığından imza toplayıp gönderdik ama gelen gideni arattı yine imza toplayacağız ama dua edin de gelecek olan vazifesini yapsın inanın bu tip hocalar yüzünden camiye küstük. Sonrada gençlerimize ne oldu.
Neden terör olayları arttı balici tinerciler arttı diyoruz. Hocalarımız maaş alıp vazife yapmadıkça zor düzeliriz!”

Cami imamı ve müzezzin camiyi açmadığı için camii cemaati çimenlerin üzerinde namazını eda ediyorlar...

Haber: www.balikligol.com

YORUMLAR
  • yorum2015-07-23 17:37:19Faruk KULA

    Tüm imam hoca kanaat önderlerininin arkasında AKP vardır her taraf dendiği gibidir.Dayanak AKP olduğu için HOCALAR DOKUNULMAZDIR akp İKTİDARDA OLMASI ZATEN TÜRKİYEYE İSLAM GELMİŞ CAMİNİN OLMASINA NE LUZUM VAR S.Lar

  • yorum2015-07-23 14:26:30Abdullah

    Cami, cemaat ve hoca bir zencirin halkaları gibidir. Bu üç halkanında sağlam olması gerekir. Sadece bir halkada kusur aramak yanlıştır. Sanırım öz eleştiri yapmakta fayda vardır.

Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Urfa'da iki katlı ev çöktü, 1 kişi yaralandı

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com