Advert
Advert
Advert

Suruçlu sağlıkçılar daha iyi hizmet verecekler

Doğu Akdeniz Üniversitesi Kişisel Gelişim Uzmanı Mehmet Bozanoğlu tarafından Suruç Özel Pirsus Tıp Merkezi çalışanlarına seminer verildi.

Suruçlu sağlıkçılar daha iyi hizmet verecekler
Suruçlu sağlıkçılar daha iyi hizmet verecekler

Özel Pirsus Tıp merkezindeki kaliteli hizmet verebilmek için düzenlenen seminere katılan sağlık çalışanları seminerin çok verimli geçtiğini söyledi.

Ayda bir düzenlenmesi planlanan seminerler çeşitli alanlarda uzman hocalar tarafından gerçekleştirileceği öğrenildi.

Konu ile ilgili açıklamalarda bulunan Özel Pirsus Tıp Merkezi Başhekimi Sezai Kılıç; Sağlık çalışanlarının vatandaşlara kalite hizmet verebilmesi için seminerler serisi düzenlediklerini ifade ederek Suruç’ta hizmet veren Özel Pirsus Tıp Merkezi ekibinin Sağlık sektöründe önemli aşamalar kaydettiğini söyledi. Yakın zamanda Özel Pirsus Tıp Merkezi ekibi olarak 200 Yataklı bir hastane yapma hedefinde olduklarını söyleyen Dr. Sezai Kılıç “ Suruç’ta var olan bir potansiyelin harekete geçmesi açısından ilçeye yapılan yatırımlar artmaktadır. Suruç ovası Pompaj Sulama Suyu projesinin hayata geçmesiyle birlikte ilçede nüfus yoğunlu artacak ve sağlık sektöründe de önemli ihtiyaçlar meydana gelecektir. Bizler de bu ihtiyaçlar çerçevesinde hedeflediğimiz kaliteli sağlık hizmeti üretmek açısından seminerler düzenleyerek eğitimli sağlık çalışanları yetiştirme gayreti içerisindeyiz. Bu anlamda yapılacak çalışmalar sağlık sektöründeki önemli ihtiyaçları karşılayacaktır.”diye konuştu.

Özel Pirsus Tıp Merkezi Başhekimi Sezai Kılıç Suruç Özel Pirsus Tıp Merkezi Doğu Akdeniz Üniversitesi Kişisel Gelişim Uzmanı Mehmet Bozanoğlu
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Her An Harran Foto Maraton 2  yarışması sonuçlandı- işte kazanan isimler
Her An Harran Foto Maraton 2 yarışması sonuçlandı- işte kazanan isimler
Vali Erin, Şehit Ailelerini Evlerinde Ziyaret Etti
Vali Erin, Şehit Ailelerini Evlerinde Ziyaret Etti