Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Sağlık Suruçlu sağlıkçılar daha iyi hizmet verecekler

Suruçlu sağlıkçılar daha iyi hizmet verecekler

Doğu Akdeniz Üniversitesi Kişisel Gelişim Uzmanı Mehmet Bozanoğlu tarafından Suruç Özel Pirsus Tıp Merkezi çalışanlarına seminer verildi.

Giriş Tarihi: 10 Kasım 2012 Cumartesi 22:53
Suruçlu sağlıkçılar daha iyi hizmet verecekler

Özel Pirsus Tıp merkezindeki kaliteli hizmet verebilmek için düzenlenen seminere katılan sağlık çalışanları seminerin çok verimli geçtiğini söyledi.

Ayda bir düzenlenmesi planlanan seminerler çeşitli alanlarda uzman hocalar tarafından gerçekleştirileceği öğrenildi.

Konu ile ilgili açıklamalarda bulunan Özel Pirsus Tıp Merkezi Başhekimi Sezai Kılıç; Sağlık çalışanlarının vatandaşlara kalite hizmet verebilmesi için seminerler serisi düzenlediklerini ifade ederek Suruç’ta hizmet veren Özel Pirsus Tıp Merkezi ekibinin Sağlık sektöründe önemli aşamalar kaydettiğini söyledi. Yakın zamanda Özel Pirsus Tıp Merkezi ekibi olarak 200 Yataklı bir hastane yapma hedefinde olduklarını söyleyen Dr. Sezai Kılıç “ Suruç’ta var olan bir potansiyelin harekete geçmesi açısından ilçeye yapılan yatırımlar artmaktadır. Suruç ovası Pompaj Sulama Suyu projesinin hayata geçmesiyle birlikte ilçede nüfus yoğunlu artacak ve sağlık sektöründe de önemli ihtiyaçlar meydana gelecektir. Bizler de bu ihtiyaçlar çerçevesinde hedeflediğimiz kaliteli sağlık hizmeti üretmek açısından seminerler düzenleyerek eğitimli sağlık çalışanları yetiştirme gayreti içerisindeyiz. Bu anlamda yapılacak çalışmalar sağlık sektöründeki önemli ihtiyaçları karşılayacaktır.”diye konuştu.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com