Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
http://www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Ekonomi Suruçlu çiftçilere eğitim verildi

Suruçlu çiftçilere eğitim verildi

Şanlıurfa'nın Suruç ilçesinde çiftçiyi yerinde bilgilendirme ve yönlendirme eğitim programları çerçevesinde antepfıstığı yetiştiriciliği ve hastalık zararlılarla mücadele eğitimi verildi.

Giriş Tarihi: 19 Ocak 2015 Pazartesi 20:58
Suruçlu çiftçilere eğitim verildi

Suruç ilçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğünce 2015 yılının ilk köy bazlı çiftçiye yerinde bilgilendirme ve yönlendirme eğitim programları çerçevesinde Kırmit ve çevresi köy çiftçilerine özellikle antepfıstığı yetiştiriciliği ve hastalık zararlılarla mücadele eğitimi verildi.

Özellikle sulu şartlarda ürünün yetiştirilmesinin verimi büyük oranda artıracağı anlatılan programda konuşan İlçe Müdürü Mehmet Murat Yahlizade, “Yeni projelere güncel bilgilerin bu şekilde ilçemiz çiftçisine suyun gelmesiyle birlikte hızlı bir şekilde akışı devam edecektir. Çiftçilerimize ürün desteği yanında bilgi desteği de sağlanmış olacaktır. Yeter ki çiftçimiz istekli olsun. Bizler kurumumuz olarak onlar için varız dediler.” diye konuştu.  (İLKHA)

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com