Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Siyaset SURUÇ TEŞKİLATINA TAZE KAN

SURUÇ TEŞKİLATINA TAZE KAN

Giriş Tarihi: 5 Nisan 2010 Pazartesi 11:17
SURUÇ TEŞKİLATINA TAZE KAN

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Şanlıurfa'nın Suruç ilçe başkanlığına getirilen İzzetin Aslan, ilçe yönetimi ile ilk toplantısını yaptı.
Düzenledikleri toplantıda tanışıp ilçenin genel sorunlarını ele alan yönetim, ilk aşamada odaklanacakları sorunları tartıştılar, gündemi ve gündemi meşgul eden Mürşitpınar Sınır Kapısını'nın açılması, Suruç'un banka sorunu, Suruç ilçesini ve Onbirnisan beldesini bir birine bağlayan yol, Suruç pompaj sulama suyu projesi konuşuldu.
AK Parti Suruç ilçe teşkilatı başkanı İzzettin Aslan yaptığı konuşmada, "Evrensel standartlarda yaşayabilmemizin temel ilkesi iletişim ve bilişim çağının dünya konsensüsü hakim olduğu bu dönemde, yarısının gençlerden oluştuğu, eğitim seviyesinin yüksek olduğu, yaş oranının düşük olduğu, aynı zamanda geleceğe koşarken de geçmişimizi unutmadığımızı göstermek amacıyla ilk defa yönetim kurulumuz yemekli bir toplantıda tanışma kaynaşma toplantısında buluşturduk. Suruç'a hayırlı olsun diyoruz. Suruç'un
sorunlarını yüksek bir sesle, yüksek bir dille, eğitimiyle, sağlığıyla, kültürüyle, sanatıyla, zihni yapısıyla gerekli mercilere bağırabilmemizin temel koşulu gençlerden oluşan bir ekip oluşturmaktı. Bunun yanında bize yol haritası olabilecek ağabeylerimizi de unutmamamız gerekiyordu. Yeni yönetim kurulu Suruç'a hayırlı olsun diyoruz"
dedi.

İHA

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com