Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Sağlık Suruç Sağlık Grup Başkanlığından 11 Nisan açıklaması

Suruç Sağlık Grup Başkanlığından 11 Nisan açıklaması

Suruç Sağlık Grup Başkanlığından TSM idari tabip vekili Dr. Feride Begüm Ertunç "11 Nisan Beldesindeki çalışma hakkında basın açıklaması yaptı.

Giriş Tarihi: 1 Mart 2012 Perşembe 10:02
Suruç Sağlık Grup Başkanlığından 11 Nisan açıklaması
Suruç Sağlık Grup Başkanlığından TSM idari tabip vekili Dr. Feride Begüm Ertunç'un yaptığı yazılı açıklama; "Yerel basında çıkan Onbirnisan cad otogar yanı adresinde yapılan Toplum Sağlığı ve Aile Sağlığı Merkezi olarak hizmet verecek olan binanın bulunduğu bölgedeki trafonun yetersiz oluşu ve yeni trafo ile abonelikler için gerekli kurumlar ile yazışmalar yapılmış olup, ihalesinin 2012 yılı bütçe-ihale döneminde İl Sağlık Müdürlüğümüzce topluca plan proje dahil olmak üzere en kısa zamanda yapılacaktır.Ayrıca batı tarafındaki ilköğretim okulu ile ayıran istida duvarının yıkık olması ve pencere korkuluklarının takılı olmaması sebebi ile taşınılamamıştır.Tüm bu eksiklikler giderildikten sonra en kısa sürede taşınma işleeminin gerçekleşeceğinin bilinmesi hususunda; Bilgilerinize arz ederim" denildi.     
www.balikligol.com
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com