Advert
Advert
Advert

Suruç kültür taziye evi açıldı

Suruçlu işadamı Fethi Şimşek tarafından Yönlü köyünde 400 metrekare alanda 200 bin TL harcanarak yapılan taziye kültür evi Suruç Kaymakamı Dr. Fatih Akbulut’un katılımıyla yapıldı.

Suruç kültür taziye evi açıldı
Suruç kültür taziye evi açıldı
Yapılan yemekli programa Suruç Kaymakamı Dr. Fatih Akbulut,   İlçe Emniyet Müdürü Mehmet Şen, İlçe Müftüsü Mustafa Altun, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Han Özdemir Suruçlu iş adamları ve çok sayıda davetli katıldı. Programda verilen yemeğin ardından dua yapıldı.

Yapılan açılış programında konuşan Suruç Kaymakamı Dr Fatih Akbulut ’’İnşallah bu gibi hayır kurumlarımızın sayısı ilçemizde artar. Köylerimizde ihtiyaç var bu gibi yerlerin artmasını istiyoruz. Şehir merkezimizde de ihtiyaç var Müftümüze de talimat verdik bundan sonra yeni yapılan camilerin alt katları taziye evi olsun üst katları camii olsun bu şekilde vatandaşımıza daha iyi hizmet olur. İnşallah bundan sonra böyle yapmaya gayret edeceğiz. Bu gün keşke bakanımızda burada olsaydı. Program yapılmıştı fakat son anda bir aksilik oldu program iptal edildi 2 hafta sonra inşallah programı tekrarlayacağız. Bu vesileyle bu gün burada sizlerle bir araya geldik dostlarımızla bir araya gelmekten mutluyuz. İnşallah daha sık bir araya gelmek isteriz. Taziyelere de  haberimiz oldukça gidiyoruz vatandaşlarımızın iyi gününde kötü gününde yanındayız. Her zaman devlet vatandaş bütün işlerimizi beraberce yapıyoruz. Memleketimiz çok güzel istiyoruz ki huzur içerisinde yatırım yapalım, yol yapalım, su getirelim elektrik getirelim, okullarımızı yapalım, camilerimizi yapalım memleketimiz beraberce kalkınsın. Gençlerimize daha iyi bir gelecek bırakmak için uğraşıyoruz inşallah devlet millet hep beraber bunu başaracağız. Bu gün buraya geldiğiniz sizlere ve organizatör arkadaşlara teşekkür ediyorum’’ dedi.
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Başkan Çiftçi, Her buluş ve her icat bir eserdir
Başkan Çiftçi, Her buluş ve her icat bir eserdir
Erdoğan Katıldığı TRT World Forum'da önemli açıklamalarda bulundu
Erdoğan Katıldığı TRT World Forum'da önemli açıklamalarda bulundu