Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Gündem Suruç Kaymakamı İlçe İdare Şube Amirleriyle Toplandı

Suruç Kaymakamı İlçe İdare Şube Amirleriyle Toplandı

Şanlıurfa Suruç Kaymakamı Abdullah Çiftçi başkanlığında İlçe İdare Şube amirleri düzenlenen toplantıda bir araya geldi.

Giriş Tarihi: 9 Eylül 2013 Pazartesi 16:50
Suruç Kaymakamı İlçe İdare Şube Amirleriyle Toplandı


Suruç Kaymakamlığı toplantı salonunda toplanan İlçe İdare Şube Amirleriyle ilçedeki mevcut durumu değerlendiren Kaymakam Çiftçi kurumlar arası koordinasyonun önemine dikkat çekerek bütün kurumların ortak başarısı İlçenin başarısı olacağını söyledi.

İlçe idare şube başkanlarının da fikirlerini paylaştığı toplantıda Kaymakam Abdullah Çiftçi, Kurumlar arası koordinasyonun sağlanarak ilçede yapılacak hizmetlerin güçlü temeller üzerine inşa edilmesi gerektiğini belirtti. Kaymakam Çiftçi “Kurum amirlerinin birbirini tanıması, ikili ilişkilerde oluşacak samimiyetin kurumsal açıdan yapılacak işlere yansıtılarak kurumlar arası koordinasyonun güçlendirilerek hizmet üretip, Vatandaşlara karşı devletin sıcak yüzünü gösterme sorumluluğunda hareket etmesi gerekiyor. Kurumlar vatandaşlara hizmet etmek için oluşturulmuş yapılardır, bu anlayışla çalışma planı oluşturulup hizmet yapılırsa bütün problemlerin üstesinden gelinir. Bu anlamda kurum amirlerinin hassas davranarak personelleri ile birlikte kapımıza gelen her vatandaşa kaliteli hizmet üretmek için gayret sarf etmelidir.”Dedi.

İlçede kurumlar arası koordinasyon sağlanması açısından periyodik bir şekilde toplanmanın önemli olduğu görüşü ön plana çıkarken Kaymakam Çiftçi zaman zaman bu tür toplantılarda bir araya gelerek çalışma planının sürekli gözden geçirileceğini söyledi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Urfa'da iki katlı ev çöktü, 1 kişi yaralandı

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com