Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Gündem Suruç Kampı İçin Broşür Hazırlandı

Suruç Kampı İçin Broşür Hazırlandı

Suriye’de yaşanan karışıklık dolayısıyla Şanlıurfa’nın Suruç ilçesine gelen Suriyeliler için oluşturulan yeni konaklama tesislerinin tanıtımına yönelik Şanlıurfa Valiliği tarafından tanıtım broşürü hazırlandı.

Giriş Tarihi: 4 Şubat 2015 Çarşamba 18:30
Suruç Kampı İçin Broşür Hazırlandı

Türkçe, Kürtçe ve Arapça olmak üzere üç dilde hazırlanan broşürde tesislerdeki olanaklar anlatıldı. Suriyeli misafirlerin tesislerden istifade etmeleri amacıyla hazırlanan broşürler hakkında açıklama yapan Şanlıurfa Valisi İzzettin Küçük: “Suriyeli kardeşlerimiz için yaptığımız yeni tesislerimiz faaliyete geçti. Tesislerimizle ilgili ayrıntılı bilgi kardeşlerimize yansıtılmamış. Bu yüzden bir broşür çalışması yaptık. Broşürde tesislerin sahip olduğu potansiyel ifade ediliyor. Tesislerimiz alt ve üst yapısıyla adeta yeni bir şehir. Artık kardeşlerimizin bu tesislerden istifade etmeleri için bu broşürleri bastık” dedi.

“Tüm hemşerilerimizden Suriyeli misafirlerimizin yeni tesisimize yönlendirilmeleri konusunda destek bekliyoruz” sözleriyle açıklamasını sürdüren Vali Küçük: hem Suriyelilerin kötü şartlarda yaşamalarının önüne geçmek hem de Şanlıurfalı ve Suruçlu vatandaşların yaşadıkları zorlukları önlemek adına tüm ilgililerin, sivil toplum kuruluşlarının ve basın kuruluşlarının desteğini beklediklerini kaydetti.

Suruç konaklama tesislerinin tanıtımı için hazırlanan 10 bin broşür bugünden itibaren Şanlıurfa ve özellikle Suruç’ta dağıtılacak.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Urfa'da mühimmat ele geçirildi

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com