Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Eğitim Suruç İlçe Milli Eğitim Müdürü Öğrencilere Karne Dağıttı.

Suruç İlçe Milli Eğitim Müdürü Öğrencilere Karne Dağıttı.

2011-2012 Eğitim-öğretim döneminin ilk yarısı bu gün dağıtılan karnelerle sona erdi.

Giriş Tarihi: 20 Ocak 2012 Cuma 14:40
Suruç İlçe Milli Eğitim Müdürü Öğrencilere Karne Dağıttı.
Tüm yurtta binlerce öğrenci karne heyecanı yaşarken, kimi öğrencilerin karnelerini almak için sabırsızlandıkları, kimi öğrencilerin ise derslerindeki başarısızlıklardan dolayı bu heyecanı buruk yaşadıkları dikkatlerden kaçmadı. Suruç İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Han Özdemir, Dumlukuyu İlköğretim okulunda öğrencilere karnelerini dağıttı. Öğrencilerle sohbet eden Suruç İlçe Milli Eğitim Müdür Mehmet Han Özdemir 15 günlük tatilde öğrencilerin kitap okuyarak geçirmesi gerektiğine dikkat çekip tatillerinin boş geçmesine izin vermemeleri gerektiğini belirtti. Özdemir, Kimi öğrencilerin sevinç yaşarken kimi öğrencilerinde karnelerindeki kırık notlardan dolayı üzüntü yaşayacaklarını fakat  öğrencilerin yaşayacağı bu üzüntünün ikiye katlanmaması ve derslere olan ilgilerinin daha da artması için zayıfı bulunan öğrencilere kızmak yerine destek vermenin çok önemli olduğunu söyledi. Öğrencilere karnelerini dağıtan Suruç İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Han Özdemir başarı dileklerinin ardından okuldan ayrıldı.

19 Eylül Pazartesi günü başlayan ve 20 Ocak Cuma günü yarı yıl tatiline giren  öğrenci ve öğretmenler 15 günlük bir dinlenmenin ardından 6 Şubat Pazartesi günü ders başı yapacaklar.
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Hilvan MYO’da Eğitim ve Motivasyon Konulu Konferans

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com