Advert
Advert
Advert

Suruç Devlet Hastanesine Yeni Yatırımlar

Suruç Devlet Hastanesi Başhekimi Adem Delice'nin girişimiyle Hastaneler Birliği Genel Sekreterliği tarafından Suruç Devlet Hastanesine yeni yemekhane yapılıyor.

Suruç Devlet Hastanesine Yeni Yatırımlar
Suruç Devlet Hastanesine Yeni Yatırımlar

Daha önce hastane içerisinde bulunan hasta, hasta yakını ve hastane personeline hizmet veren yemekhanenin hastane dışına çıkartılması için yapılan görüşmeler neticelendirildi.

Görüşmelerin ardından yeni yemekhane inşaatına devlet hastanesi bahçesinde başlandı. Suruç Devlet Hastanesi Başhekimi Adem Delice konu hakkında yaptığı açıklamada “Hastane yönetimi olarak aldığımız karar neticesinde hastanemizde hasta, hasta yakını ve personellerimize hizmet veren yemekhanenin hastane dışına alınması için çalışmalara başladık. Yaptığımız görüşmeler neticesinde Hastaneler Birliği Genel Sekreterliği tarafından hastanemize yeni bir yemekhane kazandırdık. 2013 yılının ocak ayı içerisinde bitirilmesi planlanan yemekhane inşaatı çalışmalarımız devam ediyor. Bununla birlikte hastanemize yeni yatırımlar yapmaya da devam ediyoruz. Yaptığımız bir başka çalışma ise hastanemize Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon Ünitesi kazandırmak oldu. Bu FTR ünitesiyle Muayene, ilgili röntgen ve kan tetkikleri ile birlikte ağrılı kas-iskelet sistemi hastalıkları, ortopedik, nörolojik ve romatizmal hastalıklar ve rehabilitasyon, spor yaralanmaları ve rehabilitasyonu, el rehabilitasyonu gibi rahatsızlıklarını tedavi edeceğiz. Ayrıca hastanemize yoğun bakım ünitesi kazandıracağız. Bizler halka hizmet, hakka hizmet etmek düsturunu kendimize ilke edindik bu anlamda hastanemizin vatandaşlarımıza kaliteli ve modern sağlık hizmeti verebilmesi açısından bütün imkanlarımızı seferber edeceğiz” diye konuştu.

www.balikligol.com

 

FTR Muayene Fiziksel Tıp Rehabilitasyon Ünitesi Suruç Devlet Hastanesi Başhekimi Adem Delice Hastaneler Birliği
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Türkiye'nin yeni ordusu kuruldu! İmzalar atıldı!
Türkiye'nin yeni ordusu kuruldu! İmzalar atıldı!
Tarım Bakanlığından ucuz et için yeni hamle
Tarım Bakanlığından ucuz et için yeni hamle