Advert
Advert
Advert

Suruç, Ak Parti çok hızlı

Suruç, Ak Parti çok hızlı
Suruç, Ak Parti çok hızlı

AK Parti İl Yönetim Kurulu üyesi ve Suruç Koordinatörü Metin Çadırcı gözetiminde her Cumartesi günleri yaptıkları toplantılar verimli geçiyor.

Bu hafta Suruç AK Parti ilçe teşkilatında yapılan toplantıya AK Parti Suruç İlçe Teşkilatı başkanı İzettin Aslan, AK Parti İlçe teşkilatı yönetim kurlu üyesi, Müslüm Durak, M. Emin Deniz, Fethi Tosun ve diğer yönetim kurulu üyeleri hazır bulundular.

Toplantıda; Baş müşahit, müşahit, üye, gönüllü üye listeleri ve Sivil Toplum Kuruluşlarını, muhtar ve köy ziyaretleri masaya yatırıldı. Ayrıca Prof. Dr. Mümtazer Türköne'nin geçenler de Suruç'ta verdiği "Demokratik Açılım ve Anayasa konulu konferansın Suruç'a yansımaları değerlendirildi.

AK Parti Suruç İlçe Başkanı İzettin Aslan; Prof. Dr. Mümtazer Türköne'nin Suruç'ta verdiği konferans sonrasında Suruç'ta gezdiği ve Suruç'tan çok olumlu düşüncelerle ayrıldığını belirtti.

Toplantı hakkında bilgi veren AK Parti İl Yönetim Kurulu üyesi ve Suruç Koordinatörü Metin Çadırcı; AK Parti Suruç'ta "açılımın" ilk ayağını oluşturmaya başladı. AK Parti ilçe teşkilatı, bu sebeple ilk olarak Prof. Dr. Mümtazer Türköne'yi Suruç'a getirerek "Demokratik Açılım ve Anayasa" konulu konferans verdirtti. Bu tür konferanslar "akademisyenlerin katılımıyla" Suruç'ta devam edecek. Yeni seçilen İlçe teşkilatımızın çok aktif bir şekilde çalıştıklarını ve Partimizin "halk" partisi olduğunun hakkını verdiklerini gözlemledim. " dedi.

www.balikligol.com

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Flaş gelişme! Şanlıurfa Cumhuriyet Başsavcılığı soruşturma başlattı
Flaş gelişme! Şanlıurfa Cumhuriyet Başsavcılığı soruşturma başlattı
Şanlıurfa’da Feci Olay: 3 çocuk boğularak öldü
Şanlıurfa’da Feci Olay: 3 çocuk boğularak öldü