Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
http://www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Siyaset Suruç, Ak Parti çok hızlı

Suruç, Ak Parti çok hızlı

Giriş Tarihi: 21 Haziran 2010 Pazartesi 15:58
Suruç, Ak Parti çok hızlı

AK Parti İl Yönetim Kurulu üyesi ve Suruç Koordinatörü Metin Çadırcı gözetiminde her Cumartesi günleri yaptıkları toplantılar verimli geçiyor.

Bu hafta Suruç AK Parti ilçe teşkilatında yapılan toplantıya AK Parti Suruç İlçe Teşkilatı başkanı İzettin Aslan, AK Parti İlçe teşkilatı yönetim kurlu üyesi, Müslüm Durak, M. Emin Deniz, Fethi Tosun ve diğer yönetim kurulu üyeleri hazır bulundular.

Toplantıda; Baş müşahit, müşahit, üye, gönüllü üye listeleri ve Sivil Toplum Kuruluşlarını, muhtar ve köy ziyaretleri masaya yatırıldı. Ayrıca Prof. Dr. Mümtazer Türköne'nin geçenler de Suruç'ta verdiği "Demokratik Açılım ve Anayasa konulu konferansın Suruç'a yansımaları değerlendirildi.

AK Parti Suruç İlçe Başkanı İzettin Aslan; Prof. Dr. Mümtazer Türköne'nin Suruç'ta verdiği konferans sonrasında Suruç'ta gezdiği ve Suruç'tan çok olumlu düşüncelerle ayrıldığını belirtti.

Toplantı hakkında bilgi veren AK Parti İl Yönetim Kurulu üyesi ve Suruç Koordinatörü Metin Çadırcı; AK Parti Suruç'ta "açılımın" ilk ayağını oluşturmaya başladı. AK Parti ilçe teşkilatı, bu sebeple ilk olarak Prof. Dr. Mümtazer Türköne'yi Suruç'a getirerek "Demokratik Açılım ve Anayasa" konulu konferans verdirtti. Bu tür konferanslar "akademisyenlerin katılımıyla" Suruç'ta devam edecek. Yeni seçilen İlçe teşkilatımızın çok aktif bir şekilde çalıştıklarını ve Partimizin "halk" partisi olduğunun hakkını verdiklerini gözlemledim. " dedi.

www.balikligol.com

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

MEB Referandumda görev alacaklara eğitim verecek

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com