Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
http://www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Kültür Sanat ŞURKAV 20 Nisan’a hazırlanıyor

ŞURKAV 20 Nisan’a hazırlanıyor

Şanlıurfa Kültür Eğitim ve Araştırma Vakfı (ŞURKAV) İstanbul Şubesi, Şanlıurfa Valisi Celalettin Güvenç başkanlığında İstanbul’da toplantı.

Giriş Tarihi: 9 Ocak 2013 Çarşamba 12:48
ŞURKAV 20 Nisan’a hazırlanıyor

Yıldız Teknik Üniversitesi’nde gerçekleşen toplantıya ŞURKAV’in İstanbul Şube Başkanı ve aynı zamanda Yıldız Teknik Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Türk Dili ve Edebiyat Bölümü Başkanı Prof.Dr.Yakup Çelik, yönetim kurulu üyeleri Mehmet Durak Bayhoca, OsmanŞenbayram, Mehmet Çavuş, Tahsin İnci, Nazım Arslan, Müslüm Hamas, Mustafa Bozyiğit, Metin Çiftbudak, Mehmet Koç, Münevver Özdemir, Ümit Bayık ve Emin Çavur katıldı.

ŞURKAV İstanbul Şubesi Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Durak Bayhoca, toplantıda genel konuların yanı sıra 20 Nisan’da İstanbul’da yapılacak Şanlıurfa Gecesi’nin gündeme geldiğini söyledi. ŞURKAV’in, adından da anlaşılacağı gibi Şanlıurfa’nın tarihini,kültürünü, turizm ve sanat eserlerimizi korumak, araştırmak ve geliştirmek üzere kurulduğunu belirten Bayhoca, bu hizmeti sadece Şanlıurfa’da değil İstanbul’da gerçekleştirdiklerini anlattı.

DİĞER KATILIMCILAR

ŞURKAV İstanbul Şubesi’nin verdiği yemeğe ayrıca Harran Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. İ.Halil Mutlu, AK Parti İstanbul Milletvekili ve Teşkilattan Sorumlu Başkan Yardımcısı Nurettin Nebati, Şanlıurfa Milletvekili Mehmet Özyürek, Uğur Büyükhatipoğlu, Azmi Akbıyık, Fethi Şimşek, Necati Demirkol, Hıdır Tepret, Müslüm Yanmaz, Maruf Güneş, Murat Bozanoğlu ile bazı dernek başkanlarının da yer aldığı 50’ye yakın davetli katıldı.

Müslüm Aktürk / balikligol.com

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Urfa Valiliği harekete geçti

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com