Advert
Advert
Advert

Suriye'ye Yardım Kampanyası Devam Ediyor

Şanlıurfa Belediye Başkan Yardımcısı İbrahim Güllüoğlu Şanlıurfa Belediye Encümeni’nce yaklaşık 2,5 ay önce başlatılan “Suriyelilere Yardım Kampanyası”nda gelinen nokta hakkında bilgi verdi.

Suriye'ye Yardım Kampanyası Devam Ediyor
Suriye'ye Yardım Kampanyası Devam EdiyorBaşta Şanlıurfalılar olmak üzere birçok STK’nın bu kampanyaya büyük destek verdiğini belirten Güllüoğlu, şuana kadar kampanya kapmasında 18 TIR yardım malzemesinin Suriye’ye gönderildiği söyledi.

Kampanyanın başlatılmasında emeği geçen Belediye Meclis Üyesi M.Adil Saraç, Yusuf Mert ve Neşet Uçkan’a, Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Necmi Karadağ ve diğer belediye birim amirlerine teşekkür eden Güllüoğlu, kampanyaya devam edildiği kaydetti.

Güllüoğlu, “Bilindiği üzere Şanlıurfa Belediye Encümeni’nce yaklaşık 2,5 ay önce başlatılan “Suriyelilere Yardım Kampanyası’nda bugün gelinen nokta bizleri sevindirmiştir. Suriye’den göç edemeyen mülteci kamplarında barınmayan, evleri ve işyerleri yıkılmış sınır bölgelerimizde göçebe hayatı yaşayan Suriyelilere, başlatılan yardım kampanyası kapsamında şuana kadar 18 TIR yardım malzemesi gönderilmiştir.

Halen yardım kampanyası sürmektedir. Bu kampanyanın hızlı bir şekilde devam etmesine özveri gösteren Belediye Meclis Üyesi M.Adil Saraç, Yusuf Mert ve Neşet Uçkan ile Kültür ve Sosyal İşler Müdürümüz Necmi Karadağ’a teşekkür ediyorum. Belediyemizin yanı sıra bu kampanyaya destek veren Valilik ve STK’lara ve temsilcilerine de teşekkür ediyorum. Suriyeliler bizim kardeşimiz. Yardımların devam etmesi bizim için çok önemli. Kampanyamıza büyük özveri gösteren bir isim olan Osman Gerem’e ayrıca teşekkür ediyorum” dedi.

M.Adil Saraç Yusuf Mert Neşet Uçkan Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Necmi Karadağ İbrahim Güllüoğlu Osman Gerem
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Türkiye'nin yeni ordusu kuruldu! İmzalar atıldı!
Türkiye'nin yeni ordusu kuruldu! İmzalar atıldı!
Tarım Bakanlığından ucuz et için yeni hamle
Tarım Bakanlığından ucuz et için yeni hamle