Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Gündem Suriye'ye Yardım Kampanyası Devam Ediyor

Suriye'ye Yardım Kampanyası Devam Ediyor

Şanlıurfa Belediye Başkan Yardımcısı İbrahim Güllüoğlu Şanlıurfa Belediye Encümeni’nce yaklaşık 2,5 ay önce başlatılan “Suriyelilere Yardım Kampanyası”nda gelinen nokta hakkında bilgi verdi.

Giriş Tarihi: 14 Ocak 2013 Pazartesi 12:07
Suriye'ye Yardım Kampanyası Devam EdiyorBaşta Şanlıurfalılar olmak üzere birçok STK’nın bu kampanyaya büyük destek verdiğini belirten Güllüoğlu, şuana kadar kampanya kapmasında 18 TIR yardım malzemesinin Suriye’ye gönderildiği söyledi.

Kampanyanın başlatılmasında emeği geçen Belediye Meclis Üyesi M.Adil Saraç, Yusuf Mert ve Neşet Uçkan’a, Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Necmi Karadağ ve diğer belediye birim amirlerine teşekkür eden Güllüoğlu, kampanyaya devam edildiği kaydetti.

Güllüoğlu, “Bilindiği üzere Şanlıurfa Belediye Encümeni’nce yaklaşık 2,5 ay önce başlatılan “Suriyelilere Yardım Kampanyası’nda bugün gelinen nokta bizleri sevindirmiştir. Suriye’den göç edemeyen mülteci kamplarında barınmayan, evleri ve işyerleri yıkılmış sınır bölgelerimizde göçebe hayatı yaşayan Suriyelilere, başlatılan yardım kampanyası kapsamında şuana kadar 18 TIR yardım malzemesi gönderilmiştir.

Halen yardım kampanyası sürmektedir. Bu kampanyanın hızlı bir şekilde devam etmesine özveri gösteren Belediye Meclis Üyesi M.Adil Saraç, Yusuf Mert ve Neşet Uçkan ile Kültür ve Sosyal İşler Müdürümüz Necmi Karadağ’a teşekkür ediyorum. Belediyemizin yanı sıra bu kampanyaya destek veren Valilik ve STK’lara ve temsilcilerine de teşekkür ediyorum. Suriyeliler bizim kardeşimiz. Yardımların devam etmesi bizim için çok önemli. Kampanyamıza büyük özveri gösteren bir isim olan Osman Gerem’e ayrıca teşekkür ediyorum” dedi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Karargah rahatsız haberinde Genelkurmay'dan açıklama geldi

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com