Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Gündem Suriyeliler için kurban kampanyası başladı

Suriyeliler için kurban kampanyası başladı

Yaklaşmakta olan Kurban Bayramı münasebetiyle Şanlıurfa’da sığınmacı olarak bulunan Suriyelilerin bayram coşkusunu yaşayabilmesi için Şanlıurfa Valiliği tarafından Kurban Bağışı kampanyası başlatıldı.

Giriş Tarihi: 21 Ekim 2012 Pazar 13:50
Suriyeliler için kurban kampanyası başladı

Başlatılan kampanyaya yönelik Valilik Toplantı Salonunda bir toplantı gerçekleştiren Şanlıurfa Valisi Celalettin Güvenç, kampanya hakkında bilgi verdi.

Vali Güvenç, Ziraat Bankasında açılan hesaba vatandaşların kurbanlarını bağışlayabileceği kampanya kapsamında bir kurban hisse bedelinin 500 TL olarak belirlendiğini söyledi. Vali Güvenç, şu ana kadar merkezi Almanya’da bulunan Hasene IGMG Vakfı’nın seksen büyük baş hayvan bağışladığını, Diyanet Vakfının da yüz on hisseyi Suriyelilere bağışladığını ifade etti.

Ziraat Bankası merkez şubesinde “Suriyeli Sığınmacılar İçin Kurban Yardım Hesabı” adı altında açılan hesaba yatırılacak olan beş yüz TL karşılığında bir hisse bağışlanaibleceğini kaydeden Vali Güvenç, “Tüm duyarlı vatandaşlarımıza yapacakları bağışlar için şimdiden teşekkür ediyorum” dedi. Salı gününe kadar verilen hesaba yapılacak bağışların Suriyeli kardeşlerimize bayram sevinci yaşatacağını ifade eden Güvenç, Hasene IGMG Vakfı’na ve Diyanet Vakfı’na da hassasiyetlerinden dolayı teşekkür etti.

Valilikte düzenlenen toplantıya Şanlıurfa Valisi Celalettin Güvenç’in yanı sıra Vali Yardımcıları Aylin Kırcı Duman ve Şaban Erdoğan, Akçakale Kaymakamı Eyüp Fırat, Akçakale Belediye Başkanı Abdülhakim Ayhan katıldı.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Urfa'da mühimmat ele geçirildi

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com