Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Gündem Suriyeli çocuklar için toplandılar

Suriyeli çocuklar için toplandılar

Suriyeli çocuklara yönelik çalıştay hazırlığı yapan Şanlıurfa Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü, Suriyeli çocuklara daha iyi hizmet vermek için alt komisyon toplantısı gerçekleştirdi.

Giriş Tarihi: 16 Kasım 2015 Pazartesi 13:08
Suriyeli çocuklar için toplandılar

Suriyeli çocuklara yönelik çalıştay hazırlığı yapan Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü, alt komisyon toplantısına gerçekleştirdi. Toplantı ASP İl Müdürü Murat Demirkol başkanlığında gerçekleştirildi. Toplantıya kamu kurum ve kuruluş müdürleri ile UNICEF temsilcileri katıldı.

Düzenli aralıklarla bir araya gelen alt çalışma komisyonu, bu toplantılarla eylem planı oluşturarak Suriyeli çocuklara yönelik daha iyi hizmet vermeye çalışıyor.

Konu ile ilgili açıklama yapan Şanlıurfa Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Murat Demirkol, “Şanlıurfa’daki tüm kamu kurum ve kuruluş temsilcileri ile bir alt komisyon oluşturarak düzenli aralıklarla bir araya gelmekteyiz. Toplantıda Suriyeli çocuklara daha iyi hizmet modelini nasıl sunabiliriz gibi konular ele alınmakta.

Geçen yıl il müdürlüğümüz olarak çocuklara yönelik çok verimli geçen bir çalıştay programı düzenledik. Bu yıl ise UNICEF ile birlikte Suriyeli çocuklara yönelik bir çalıştay yapmayı planlıyoruz. Çalışmalarımızı tamamladıktan sonra en kısa süre içerisinde çalıştayımızı gerçekleştireceğiz. Ayrıca Suriyeli çocuklara yönelik Harran konteyner kentte refakatsiz çocuklara barınma merkezi açılacaktır.” dedi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Yüksek Seçim Kurulu gümrük kapıları listesinden çıkard

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com