Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Gündem Suriye Halkı için yardımlar devam ediyor

Suriye Halkı için yardımlar devam ediyor

Şanlıurfa Karaköprü Belediyesi, Ak Parti Karaköprü ilçe teşkilatı, sivil toplum ve yardım kuruluşları tarafından yardım kampanyası düzenlendi.

Giriş Tarihi: 24 Kasım 2012 Cumartesi 20:09
Suriye Halkı için yardımlar devam ediyor


Şanlıurfa Valiliği öncülüğünde, Ak Parti Şanlıurfa Belediye Meclis üyesi Adil Saraç ve üyeler, iç savaşın yaşandığı Suriye halkına ulaştırılmak üzere başlattıkları yardım kampanyasına Karaköprü Belediyesi de destek vererek Ak Parti Karaköprü ilçe teşkilatı, ilçe kadın kolları, ilçe gençlik kolları, sivil toplum örgütü ve yardım kuruluşları temsilcileri ile birlikte Karaköprü Belediyesi Kültür Müdürlüğü önünde stant açarak yardım kampanyasına katkıda bulunmak için destek verdiler.

Karaköprü Belediye Başkanı Av. Nihat Çiftçi eşi Sema Çiftçi, Ak Parti Karaköprü ilçe Başkanı Mehmet Nuri Güzel,  ilçe kadın kolları Başkanı Bahar Gül Yılmaz,  ilçe gençlik kolları Başkanı Abdullah Erik, ve sivil toplum örgütü ve yardım kuruluşları temsilcileri yardım kampanyası için bir araya geldiler. Başkan Çiftçi; “Amacımız, gerçekten yardıma muhtaç, zulüm altında kendi devleti tarafından bombalanan, evi yıkılan hatta ekmek yapacak buğday bulamayan insanlara bizlerde gıda, giyim, ilaç gibi yardımlarda bulunarak bu duyarlılığı hep birlikte göstermeliyiz, bu kampanya geniş yankı buldu, sivil toplum kuruluşları olsun kamu kurumları olsun büyük destek verdiler, bizlerde Karaköprü’den bu yardıma destek vereceğiz” dedi. Yardım için bir araya gelen sivil toplum kuruluşları bulundukları açıklamada, yapılacak olan yardımların insani bir görev olduğunu, bu yardımların Suriye halkının yaşadığı zulmün yaralarına bir merhem olacağını belirterek bu yardımlara destek veren Karaköprü’de yapacağı destekten dolayı Başkan Çiftçi’ye teşekkür ettiler.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Emniyeti kaçakçılara geçit vermiyor

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com