Advert
Advert
Advert

Suriye Halkı için yardımlar devam ediyor

Şanlıurfa Karaköprü Belediyesi, Ak Parti Karaköprü ilçe teşkilatı, sivil toplum ve yardım kuruluşları tarafından yardım kampanyası düzenlendi.

Suriye Halkı için yardımlar devam ediyor
Suriye Halkı için yardımlar devam ediyor


Şanlıurfa Valiliği öncülüğünde, Ak Parti Şanlıurfa Belediye Meclis üyesi Adil Saraç ve üyeler, iç savaşın yaşandığı Suriye halkına ulaştırılmak üzere başlattıkları yardım kampanyasına Karaköprü Belediyesi de destek vererek Ak Parti Karaköprü ilçe teşkilatı, ilçe kadın kolları, ilçe gençlik kolları, sivil toplum örgütü ve yardım kuruluşları temsilcileri ile birlikte Karaköprü Belediyesi Kültür Müdürlüğü önünde stant açarak yardım kampanyasına katkıda bulunmak için destek verdiler.

Karaköprü Belediye Başkanı Av. Nihat Çiftçi eşi Sema Çiftçi, Ak Parti Karaköprü ilçe Başkanı Mehmet Nuri Güzel,  ilçe kadın kolları Başkanı Bahar Gül Yılmaz,  ilçe gençlik kolları Başkanı Abdullah Erik, ve sivil toplum örgütü ve yardım kuruluşları temsilcileri yardım kampanyası için bir araya geldiler. Başkan Çiftçi; “Amacımız, gerçekten yardıma muhtaç, zulüm altında kendi devleti tarafından bombalanan, evi yıkılan hatta ekmek yapacak buğday bulamayan insanlara bizlerde gıda, giyim, ilaç gibi yardımlarda bulunarak bu duyarlılığı hep birlikte göstermeliyiz, bu kampanya geniş yankı buldu, sivil toplum kuruluşları olsun kamu kurumları olsun büyük destek verdiler, bizlerde Karaköprü’den bu yardıma destek vereceğiz” dedi. Yardım için bir araya gelen sivil toplum kuruluşları bulundukları açıklamada, yapılacak olan yardımların insani bir görev olduğunu, bu yardımların Suriye halkının yaşadığı zulmün yaralarına bir merhem olacağını belirterek bu yardımlara destek veren Karaköprü’de yapacağı destekten dolayı Başkan Çiftçi’ye teşekkür ettiler.

Şanlıurfa Karaköprü Belediyesi Ak Parti Karaköprü ilçe teşkilatı Suriye Halkı için yardım kampanyası
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şanlıurfa’da Öğretmenler Günü Kutlaması
Şanlıurfa’da Öğretmenler Günü Kutlaması
Başkan Çiftçi, İlkokul Öğretmeni İle Buluştu
Başkan Çiftçi, İlkokul Öğretmeni İle Buluştu