Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Kültür Sanat Suriçi Grubu’ndan ziyaret

Suriçi Grubu’ndan ziyaret

Suriçi Grubu ziyaretlerini sürdürüyor. Başkan Nedim Abi, Başkan Yardımcısı Mimar Serkan Akın, Yönetim Kurulu Üyesi Recep Delikay ile birlikte Kadıköy Acıbadem’deki Tepretoğulları Otomotiv Yönetim Kurulu Başkanı Hıdır Tebret’i ziyaret etti.

Giriş Tarihi: 16 Nisan 2013 Salı 08:45
Suriçi Grubu’ndan ziyaret

Nedim Abi, ziyaret sırasında Hıdır Tebret’e bir tablo hediye etti. Ziyarette gazetemizin Yayın Kurulu Başkanı M. Azmi Akbıyık’ın yanı sıra Kemal Tepretoğulları Otomotiv Yönetim Kurulu Başkan Vekili Haluk Tepret de yer aldı.

Ülkenin gündemiyle ilgili siyasi, ticari, ekonomi ve sosyal konularda fikir alış verişinde bulunulan ziyarette Nedim Kala, Hıdır Tepret’i, Suriçi Grubu’nun 28 Nisan 2013 tarihinde Topkapı Eresin Otel’de düzenlenecek toplantıya davet etti.

Hıdır Tepret ise, Suriçi Grubu’nun önemli toplantılara ev sahipliğini yaptığını hatırlattı ve Nedim Abi ve yönetim kurulunu tebrik etti.

Yayın Kurulu Başkanımız M.Azmi Akkbıyık da, hem Nedim Kale’nin hem de Hıdır Tepret’in meşgul oldukları alanda başarılı çalışmalara imza attıklarını söyledi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com