Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
http://www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Sağlık Ş.Urfa'da ilk özel bakım evi açıldı

Ş.Urfa'da ilk özel bakım evi açıldı

Giriş Tarihi: 22 Haziran 2010 Salı 11:04
Ş.Urfa'da ilk özel bakım evi açıldı

Sorumlu Müdür Evren Aslan Konu ile ilgili yaptığı açıklamada; "merkezimiz  88 kişi kapasiteli bütün bölgedeki engellilerin ihtiyaçları karşılaya bilecek kapasitede olup profesyonel kişilerin kontrolünde  en iyi hizmetti verebilecek donanıma sahiptir."
Aslan, açıklamasında engellilerin yasal temsilcilerine seslenerek: "
Bakmakta zorlandığınız ve kimsesiz engellilere kapımızı ücretsiz olarak açıyoruz.
Engellilerimizin Sağlık sosyal psikolojik ve hareket kısıtlılığından dolayı oluşan rahatsızlıklarına çözüm olmak için siz yasal temsilciler bizlere alo demeniz yeterli olacaktır.
Kuruluşumuz Şanlıurfa Valiliği İl Sosyal Hizmetler Müdürlüğüne bağlı olarak 08.06.2010 tarih ve 4388 sayılı onayı ile hizmete açılmıştır.
1000 m2 yerleşim alanına kurulu merkezimiz; 7-12 / 13-18 ve 19 yaş ve üzeri tüm özür gruplarına hizmet vermektedir. Kuruluşumuzda Bay ve Bayanlar için ayrı servisler bulunmaktadır.
Kuruluşumuzda Sosyal Hizmet Uzmanı, Hemşire, Sağlık Memuru, Halkla İlişkiler, Bakım Personeli, Aşçı, Güvenlik Görevlisi, Servis Görevlisi ve Kat görevlilerinden oluşan alanında uzman ve deneyimli kadromuzla profesyonel bakım hizmeti ve psiko-sosyal destek hizmetleri verilmektedir
." dedi

www.balikligol.com

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com