Advert
Advert
Advert

Ş.Urfa milletvekillerinin dayanışması

Ş.Urfa milletvekillerinin dayanışması
Ş.Urfa milletvekillerinin dayanışması

 Yazarlarımızdan Müslüm Aktürk ile Reşat Kuşçuoğlu, AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Zülfikar İzol'u TBMM'deki odasında ziyaret etti. AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Sabahattin Cevheri de bir süre sonra görüşmelere katıldı. Koyulaşan sohbette Şanlıurfa'nın yanı sıra Şanlıurfa milletvekillerinin Meclis'teki dayanışması da ele alındı. İzol, "Şanlıurfalılar şunu çok iyi bilsinler; Bu oda, bu telefon kendilerine ait. Kapım her saat hemşehrilerime açık. Politik konuşmuyorum, bütün içtenliğimle söylüyorum; biz önce Şanlıurfalılar sonra da bütün millet için varız, onları burada temsil ediyoruz" dedi.

Cevheri de, birlikten kuvvet doğacağını belirterek, "Memleketimizin sorunlarına birlikte hareket edersek daha iyi çözüm buluruz. Bu birliktelik adına milletvekillerimizle bir araya geliyoruz. Ayrıca yoğun çalışmaların stresini atıyoruz" şeklinde konuştu. 

CEVHERİ SIGARAYA VEDA ETTİ

Bu arada, Sabahattin Cevheri'nin sigarayı bıraktığı öğrenildi. Söz konusu ziyaret sırasında Zülfikar İzol, Sabahattin Cevheri'ye sigara uzattı. Ancak Cevheri, "İki-üç aydan beri sigarayı bıraktım. Şimdi kendimi daha iyi hissediyorum. Herkese de tavsiyede bulunuyorum" dedi.

Müslüm Aktürk ise, Cevheri'nin geçmişte futbol oynadığını ve sporcu kişiliği nedeniyle sigara kullanmamasının daha uygun olacağını söyledi. Aktürk, Cevheri'yi sigarayı bıraktığı için tebrik etti ve diğer tiryakilere örnek teşkil etmesini istedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İstanbul'da Urfa sıra gecesi yaptılar!
İstanbul'da Urfa sıra gecesi yaptılar!
Erdoğan: Mesele şahsım değil hedef Türkiye'dir!
Erdoğan: Mesele şahsım değil hedef Türkiye'dir!