Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane

Ana Sayfa Medya Ş.Urfa Gazeteciler Birliği üyeleri iftarda buluştu

Ş.Urfa Gazeteciler Birliği üyeleri iftarda buluştu

Giriş Tarihi: 14 Ağustos 2011 Pazar 10:56
Ş.Urfa Gazeteciler Birliği üyeleri iftarda buluştu

Şanlıurfa Gazeteciler Birliği Başkanı Veysel Polat’ın verdiği iftarda üyelerini buluşturdu. İftar programına Şanlıurfa’da görev yapan yerel ve ulusal basın temsilcilerinden oluşan yaklaış 40 üye hazır bulundu.

 

Hacı Bekir Sofrasının sponsorluğunda iftar veren Veysel Polat; “Şanlıurfa Gazeteciler Birliği olarak bir iftar programı düzenledik. Meslektaşlarımızla bir araya geldik. Ramazanın bereketli sofrasında muhabetimizi, sevgimizi paylaşmamız, göstermemiz adına iftar soframızı paylaştık. İftarımıza katılan tüm arkadaşlarımıza teşekkür ediyor, sponsorumuz olan Hacı Bekir’e de teşekkür ediyoruz” dedi.

 

Ramazan ayının ülkeye, dünyaya ve Şanlıurfa’ya hayırlar getirmesini dileyen Veysel Polat;  “Ramazan ayı barış ve kardeşliktir. Umarım barışımız ve kardeşliğimiz tam anlamıyla yerleşmeye vesile olur” dedi.

Başkan yardımcısı Şahban Kılıç ise; “Arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum. Birlik ve beraberlik içinde güzel bir iftar yaptık” dedi.

 

GAZETECİLER AFRİKA’DAKİ AÇLIĞA BİHABER KALMAYACAK

Başkan yardımcısı ibrahim Toru ise geleneksel “Kanalurfa iftar programını” bu sene iptal ettiği belirterek; “Her sene Kanalurfa olarak iftar veriyorduk. Bu sene iftar programımızı Afrika’daki açlık ve yoksuluktan dolayı iptal ederek, iftar programı yerine 5 bin TL parayı Sudan, Eritre bölgesi,ne gönderme kararı aldık. Bununla birlikte Şanlıurfa’da da fakirlikle mücadele eden aşevine yardımlarda bulunduk. Duyarlı olmalıyız. Ramazan kardeşlik ve paylaşmadır. Gazeteci ve işadamlarımız bu duruma duyarlı olmalılar. Aç insan varken tok yatılmaz” dedi. Başkan Veysel Polat ise “Afrika’ya yardım kervanına katılacağız. Şanlıurfa Gazeteciler Birliği olarak bir kampanya ile çorbada tuzumuz olacak” dedi.

 

VİDEO


Şanlıurfa Gazeteciler Birliği iftar programı balikligol_com

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

BYEGM 30’NCU YEREL MEDYA ÖZENDİRME YARIŞMASI DUYURUSU

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com