Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
http://www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Siyaset Ş.Urfa Başbakana hazır

Ş.Urfa Başbakana hazır

Giriş Tarihi: 6 Mart 2010 Cumartesi 14:24
Ş.Urfa Başbakana hazır

Ak Parti İl Teşkilatı Av. Ahmet Düşünür başkanlığında bir haftayı aşkın süredir tüm birimlerle hummalı bir çalışmanın içinde hazırlıklarını yapıyorlar.

Ak Parti İl Başkan Yardımcısı ve Medya Tanıtım Başkanı Kemal Saraçoğlu yaptığı açıklamada;

Başbakan ile beraber eşi Emine Erdoğan, Bakanlardan Cevdet Yılmaz, Ertuğrul Günay, Nimet Çubukçu ve Mehdi Eker Şanlıurfa'ya geleceklerdir. Tüm törenlere daha önceden Şanlıurfa'ya gelen Ak Parti ilimiz milletvekilleri de iştirak edeceklerdir.

Saraçoğlu yarın saat 12 de tüm halkımızı Topçu Meydanında yapılacak olan mitinge beklediklerini, Şanlıurfa halkının tüm konukseverliği ile yüreği Urfa sevgisi ile dolu Sayın Başbakanı bağrına basması gerektiğini belirtti.

Saraçoğlu Demokratik Açılımın ilk startının Urfa da verileceğini, Sayın Başbakanın bu konuda önemli açıklamalar yapacağını sözlerine ekledi. Saraçoğlu yarın yapılacak olan mitingde yağmur çamur demeden Urfa sevdalısı ve dünya lideri Sayın Başbakanı layık olduğu şekilde desteklememiz gerektiğini belirterek Urfa halkına desteklerinden ötürü teşekkür etti.

www.balikligol.com

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com