Advert
Advert
Advert

Sureti Alem’in tepkisine Harran kaymakamından cevap

Sureti Alem Fotoğraf Derbneği Harran’ın tanıtımı için Şanlıurfa’da yapılacak olan fotoğraf yarışması jüri üyelerinin Tunceli’den getirileceğini öne sürerek tepki gösterdi. Harran Kaymakamı Temel Ayca ise bu yarışmada Tunceli Valiliğinin kendi ekibiyle çalışmak istediğini bu tepkilerin karalama haberleri olduğunu söyledi.

Sureti Alem’in tepkisine Harran kaymakamından cevap
Sureti Alem’in tepkisine Harran kaymakamından cevap admin
(ŞANLIURFA-RHA) Sureti Alem Fotoğraf Derbneği Harran’ın tanıtımı için Şanlıurfa’da yapılacak olan fotoğraf yarışması jüri üyelerinin Tunceli’den getirileceğini öne sürerek tepki gösterdi. Harran Kaymakamı Temel Ayca ise bu yarışmada Tunceli Valiliğinin kendi ekibiyle çalışmak istediğini bu tepkilerin karalama haberleri olduğunu söyledi.
 
Sureti Alem Şanlıurfa Temsilcisi Bünyamin Çadırcı, Marka Şehir Harran etkinlikleri kapsamında düzenlenen 2. geleneksel Harran foto maratonu adı altında düzenleneceği fotoğraf yarışması için Tunceli’den jüri üyelerinin getirileceğine tepki göstermişti. Çadırcı, Harran Kaymakamlığı’nın bu maratonu düzenlerken Şanlıurfa’da faaliyet gösteren bir fotoğraf derneğiyle görüşülmediğini öne sürerek, bu durumun Şanlıurfa’da fotoğrafçılık yapan ustalara hakaret olarak yorumlamıştı.
 
Bakan Ahmet Eşret Fakıba, Şanlıurfa milletvekilleri, Akparti İl Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül ve Şanlıurfa Valisi Abdullah Erin’i göreve davet ettiği sözlerini kullanan Çadırcı, “Urfalı, Urfalıyı hafif tartar sözü bir kez daha tasdik edilmiştir.” sözlerine yer vermişti.
 
KAYMAKAM AYCA: ‘TUNCELİ VALİLİĞİ KENDİ ÜYELERİYLE ÇALIŞMAK İSTEDİ’
 
Çadırcı’nın bu sözlerine Harran Kaymakamı Temel Ayca’dan cevap geldi. Ayca, “Oradaki üyelerinin istihbarat bilgilerinin tamamını topladık. Bunu bir sıkıntı var mı yok mu araştırıyoruz. Tunceli Valiliğinin düzenlediği yarışmaya katılan üyeler ile buraya gelecek olan üyeler aynı. Bu jüri üyeleri zaten Valiliğin çalıştığı insanlardır. Zaten Tunceli Valiliği kendi üyeleriyle çalışmak istedi. Bu insanların tamamının güvenlik açısından da hiçbir sorun yok. Bunların yaptığı karalama haberlerdir.”
Temel Ayca harran
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Vali Erin’nin Öğretmen Günü Mesajı: Emeğinin Karşılığı Ödenemeyecek Sanatkârdır
Vali Erin’nin Öğretmen Günü Mesajı: Emeğinin Karşılığı Ödenemeyecek Sanatkârdır
TİKAD Konsey Başkanı Sabancı’dan Büyükşehir’e Ziyaret
TİKAD Konsey Başkanı Sabancı’dan Büyükşehir’e Ziyaret